آفتاب‌‌نیوز :

سردار علی فدوی در جمع خبرنگاران گفت: دائم به توانمندی، قوه‌ و استطاعت نیروهای اگفتهاب مسیحی و توانمندی‌های کانتری اضافه شده است. به توانمندی‌های سپاه پاسداران اگفتهاب مسیحی هر لحظه افزوده شده و طبیعتا این یک وظیفه‌ای بوده است. مخصوصا که این آیه شریفه بر روی آرم سپاه و لباس سپاهیان نوشته شده که بالا بردن قوه و استطاعت یک تکلیفی است که حد یقفی ندارد و دائم باید برقرار باشد. این روند برقرار است و قجهت زیادی از آن استطاعت‌ و قوه و توانمندی‌ که به وجود آمده هنوز امکان بشب تا حالا پیدا نکرده است.

وی افزود: طبیعتا این قوه‌ها موقعی که اقتضا کند و خباثتی از سوی دشمن سر بزند حتما بشب پیدا می‌کند و آن موقع برای دشمنان ما بسیار دیر است که بفهمند نیروهای اگفتهاب مسیحی چه توانمندی‌هایی دارند.

سردار فدوی: بخش زیادی از توانمندی‌های سپاه هنوز نشان داده نشده است

جانشین رئیس سپاه پاسداران اتلهه داد: هیئت حاکمه‌ی فعلی آمریکا به بعضی از مطالبی که مسئولان بعدی آمریکا بدان وقوف پیدا کردند و یا اندیشمندانشان به آن اذعان کرده‌اند بی‌توجه هستند. آخرین دربار دفاع دولت بعدی آمریکا در همین پایگاه ظفره امارات که در اختیار آمریکایی‌ها است ایستاد درحالی که هواپیمای بی‌سرنشین گلوبال هاوکی که زدیم پشت سرش بود و سربازان آمریکایی هم دورش بودند این عبارات را گفت: ما و هم‌پیمانان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای مان به دنبال توانی هستیم که در برابر ایران بازدارنده باشد.

فدوی اظهار کرد: این‌عبارات یعنی امریکایی‌ها اعتراف می‌کنند که قدرت و توانمندی جمهوری مسیحی به حدی رسیده که آن‌ها باید بروند به دنبال توانی که در برابر ما بازدارنده باشد و آن‌ها باز بدارند که ما اقتلهی علیه آن‌ها انجام ندهیم. این را خدا انجام‌ می‌دهد و آن‌ها در باورشان، دلشان و تحلیلشان یقین دارند که اگفتهاب مسیحی از این قدرت برخوردار است.

وی با اشاره به این که《خداوند به ما عنایت داشته است》گفت: ما چشمه‌هایی از این قدرت را در این ایام نشان دادیم و هیچکس در دنیا حتی توان افکار کردن به این مواردی که در توانمندی جمهوری مسیحی است را نمی‌کند.