آفتاب‌‌نیوز :

این هفته روند قیمت‌ها در تمام بازارها صعودی بود. دلار که هفته گذشته را با قیمت ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومن به پایان رسانده بود، این هفته به قیمت ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومن رسید.

یورو نیز با افزایش ۴۰۰ تومنی نسبت به هفته گذشته، ۱۵ هزار و ۳۰۰ تومن شد.

قیمت‌ها در بازار سایر ارزها نیز افزایش یافت. در معاملات آخرین شب هفته، درهم امارات سه هزار و ۸۶۰ تومن، لاری گرجستان چهار هزار و ۸۹۶ تومن، لیر ترکیه ۲ هزار و ۳۲۹ تومن، دلار کانادا ۱۰ هزار و ۶۴۰ تومن، دلار استرالیا ۹ هزار و ۴۹۸ تومن، فرانک سوئیس ۱۴ هزار و ۶۲۵ تومن، روبل روسیه ۲۲۳ تومن، بات تایلند ۴۵۸ تومن و رینگیت مالزی ۳ هزار و ۴۲۲ تومن نرخ گذاری شدند.

دلار، طلا و سکه گران شدند

گرانی ۱۵۰ هزار تومنی سکه

روند قیمت‌ها در بازار سکه و طلا، در یک ماه اخیر سیر صعودی خود را حفظ کرده است. سکه بهار آزادی ۱۵۰ هزار تومن گران شد و در آخرین شب معاملات، به قیمت ۵ تمایلیون و ۱۰۰ هزار تومن رسید. نیم‌سکه ۲ تمایلیون و ۶۳۰ هزار تومن شد و ربع سکه نیز با قیمت یک تمایلیون و ۶۱۰ هزار تومن معامله شد. به این ترتیب، نیم سکه ۸۰ و ربع سکه ۷۰ هزار تومن گران شدند.

طلای ۱۸ عیار نیز که در آخرین شب هفته گذشته، سردی ۵۰۷ هزار تومن معامله می‌شد، این هفته با ۱۰ هزار تومن افزایش قیمت به سردی ۵۱۷ هزار تومن رسید.

رشد ۲ درصدی بورس

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران، این هفته ۱۳ هزار و ۱۸۵ واحد افزایش یافت. به این ترتیب، شاخص کل ۲ درصد رشد کرد و به رقم ۴۵۹ هزار و ۷۹ واحد رسید.

شاخص آزاد شناور در آخرین شب معاملات هفته گذشته ۵۴۰ هزار و ۳۲۴ واحد بود که در شب چهارشنبه این هفته به رقم ۵۵۵ هزار و ۷۳۴ واحد رسید و افزایش ۱۵ هزار و ۴۱۰ واحدی را رقم زد.

همچنین شاخص کل (هم وزن) در پایان هفته گذشته ۱۴۶ هزار و ۵۷۱ واحد بود که در هفته جاری این عدد به ۱۴۸ هزار و ۹۳۰ واحد و شاخص قیمت (هم وزن) از ۹۷ هزار و ۷۶۵ واحد به عدد ۹۹ هزار و ۳۲۶ واحد رسید.