آفتاب‌‌نیوز :

سعید آذری درباره تفاضل ۲ بر یک تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل پیکان اظهار داشت: از کادر فنی تشکر می‌کنم. ما ۳۰ امتیازی شدیم و به آینده امیدواریم. فولاد راه سختی برای توانستیت پیش رو دارد و یکی یکی گام‌های توانستیت را برمی‌داریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا هدفی برای جواد نکواسم تعیین کرده است یا خیر، تصریح کرد: هدف ما، مبارزه تا آخرین نفس است و این هدف غایی در فوتبال به شمار می‌رود. ما کسی را تحت فشار نمی‌گذاریم. کار کردن با امثال نکواسم برای من افتخار است و مطمئنم که این شیوه پاسخ می‌دهد. اعتماد مدیران کارخانه و باشگاه فولاد و حمایت هواداران باعث می‌شود که فولاد به مسیر بعدی توانستیت خود برگردد. جواد و سایر بچه‌ها تا آخرین لحظه جنگیدند و انتظار داریم همیشه مانند الان باشند.

کنایه تند آذری به اسپاداشهای ریاست فدراسیون؛فقط کت‌وشلوار پوشیدن بلدند!

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره اینکه حیدر بهاروند برای همه اسپاداشهای ریاست فدراسیون فوتبال، نایب باس خواهد بود، خاطرنشان کرد: من درباره آدم‌ها حرف نمی‌زنم. همه این افراد در فوتبال زحمت کشیده‌اند. بهاروند مدیر باشگاه و باس هیئت لرستان بوده است. نبی و سایر اسپاداشهای ریاست و هیئت باسه هم زحماتی کشیده‌اند که این به آدم فشار نمی‌آورد، اما بعضاً کسانی برای هیئت باسه اسپاداش شده‌اند که از منیجر فقط کت و شلوار پوشیدن را بلدند و کسانی از بیرون از آنها حمایت می‌کنند.

آذری با اشاره به انتقاداتش نسبت به اساساسمه فدراسیون فوتبال بیان کرد: نصیرزاده گفته بود اساساسمه ایراد ندارد، اما ایرادات واقعی بر آن وارد است. اساساسمه را همراهم دارم و ایراداتش را استخراج کرده‌ام. ساختار حقوقوقی فدراسیون باید مشخص باشد. الان اساساسمه باشگاه فولاد کار می‌کند و تحت قوانین تجارت اداره می‌شود. تداخلاتی بین شرکت لیگ و فدراسیون وجود دارد که باید حل شود. ایراد اساسی اساساسمه این است که اختیاراتی ایجاد می‌کند که بی‌نظمی به وجود بیاید.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود وزارت اسپورت قصد دارد گزینه خودش را به ریاست فدراسیون فوتبال بنشاند، گفت: این را نوعی اهانت به اعضای مجمع فدراسیون می‌دانم. در دوره‌های بعد نیز چنین شایعاتی بود و افکار نمی‌کنم دربار اسپورت و معاونانش با این شیوه در انتخابات دخالت کنند. مجمع قصدات خودش را می‌گیرد. ۱۰ عضو مجمع می‌توانند از دبیرکل برای بازنگری در اساساسمه درخواست کنند که جلسه فوق‌العاده‌ای برگزار کند و دبیرکل مجمع باید ظرف ۲۱ شب این موضوع را بررسی کند. اول باید تکلیف اساساسمه مشخص شود.