تبلیغات

سرقت ساختگی از طلافروشی در تهران/ دستگیری طلافروش و دو سارق همدست

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: صاحب یک طلا فروشی که با مشارکت دو نفر دیگر اقدام به سرقت مسلحانه ساختگی از مغازه خود کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش ایرنا، سردار عباسعلی محمدیان در حاشیه بازسازی صحنه سرقت مسلحانه در چهارراه پاسداران گفت: ساعت هشت صبح هفتم بهمن سال 94 وقوع یک فقره سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در محله چهارراه پاسداران از طریق سامانه فوریت های پلیسی 110 اعلام و با حضور ماموران در صحنه این موضوع تایید شد.

وی افزود: مالباخته مدعی شد زمانی که در حال باز کردن گاو صندوق و چیدن طلا و جواهرات در ویترین طلافروشی بوده دو سارق مسلح نقابدار وارد مغازه شده، دست و پای وی را بسته و سپس با برداشتن طلا و جواهرات متواری شدند.

سردار محمدیان ادامه داد: به گفته صاحب طلافروشی سیستم دوربین مدار بسته مغازه نیز توسط سارقان به سرقت رفته است.

وی با اشاره به اینکه طی 25 روز کار اطلاعاتی دو سارق مسلح شناسایی شدند، گفت: پس از دستگیری این دو سارق، آنها صراحتا به ساختگی بودن سرقت و همدست بودن صاحب مغازه در این جریان اعتراف کردند.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: صاحب طلافروشی با وعده پرداخت 150 میلیون ریال به سارقان، آنها را برای مشارکت در این سرقت همراه کرده است.

سردار محمدیان با بیان اینکه صاحب طلافروشی با مشاهده سارقان لب به اعتراف گشود، گفت: وی برای رهایی از دست طلبکاران و زمان گرفتن از آنها اقدام به سرقت ساختگی کرده است.
وی خاطر نشان کرد: میزان سرقت از طلافروشی بر اساس ادعای صاحب مغازه 70 میلیارد ریال و میزان بدهی وی نیز چیزی در این حدود برآورد شده است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت تاکید کرد: جرم صاحب طلافروشی ایجاد ناامنی در جامعه و کلاهبرداری است.

وی با بیان اینکه دستگیری این سارقان سه ماه طول کشید، اظهارکرد: پلیس و دستگاه قضایی حافظ جان و مال شهروندان است و به دلیل تعدد مالباخته ها در این پرونده این بازسازی صحنه در محل طلافروشی انجام شد.

سردار محمدیان یادآور شد: مالباختگان و شاکیان احتمالی برای طرح شکایت به دادسرای ناحیه 4 و یا به اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در نیاوران سه راه یاسر مراجعه کنند .

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز