تبلیغات

خبر توافق من با پرسپولیس کذب است/ می‌خواهم لژیونر شوم

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، پرسپولیس فصل نقل و انتقالات را قدرتمند آغاز کرد. آن هم با جذب یک دروازه بان ملی پوش به نام علیرضا بیرانوند. حالا شنیده می شود خرید بعدی پرسپولیس هم یک بازیکن دیگر از نفت تهران است. یک چپ پلی مکلی پوش به نام وحید امیری. شایعه ها هر روز خبر از نزدیکی این بازیکن به پرسپولیس می دهند. تا جایی که خیلی ها انتقال امیری به پرسپولیس را قطعی می دانند.

وحید امیری اما مذاکره با پرسپولیس را تکذیب می کند: « من خرم آباد هستم و نمی دانم چرا شایعه شده امروز با پرسپولیس قرارداد امضا می کنم؟ فعلا دست نگه داشته ام تا ببینم شرایطم برای حضور در لیگ های خارجی به چه صورت پیش خواهد رفت. حالا حالاها منتظر می مانم، چون امیدوارم که لژیونر شوم و با باشگاهی خارجی قرارداد امضا کنم.»


آیا امیری با مسئولان پرسپولیس مذاکره ای انجام داده؟ او می گوید:« هرگز حرفی با مسئولان پرسپولیس نزده ام. حتی یک کلمه. نه مذاکره ای بین ما انجام شده و نه تماسی با من گرفته اند. خودم هم نمی دانم چطور از توافق من با پرسپولیس خبر می دهند. چون حتی یک بار هم با مسئولان این تیم صحبت نکرده ام.»

ورزش سه

450

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز