تبلیغات

برانکو به دنبال جذب مهاجم گرانقیمت خارجی

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، برانکو قبل از ترک ایران فهرست بازیکنان مورد نظرش را به باشگاه پرسپولیس تحویل داد اما وی 2 گزینه کروات در سیستم های مربی و مهاجم در نظر دارد که با خودش به ایران می‌آورد.

با توجه به اینکه جدایی مهدی طارمی ازپرسپولیس قطعی است برانکو قصد دارد یک مهاجم کروات را جایگزین طارمی کند. ایوان کرستانوویچ مهاجم بلند قامت در ابتدای لیگ برتر پانزدهم مد نظر برانکو بود اما این مهاجمسر مسائل مالی با علی‌اکبر طاهری به توافق نرسید. مبلغ بالای این مهاجم مانع حضورش در پرسپولیس شده است. 

بنابراین برانکو به دنبال جذب یک مهاجم کروات دیگر است تا خط حمله تیمش را برای فصل بعد تقویت کند. گفته می‌شود مهاجم ریز نقش وتکنیکی که در لیگ برتر کرواسی توپ می‌زند مد نظر برانکو برای فصل بعد است اما این بازیکن هم قیمت بالایی دارد.

به هر حال احتمال اینکه جانشین طارمی، یک مهاجم خارجی باشد زیاد است.

کاوه رضایی،مهدی ترابی،وحید امیری و چند مهاجم دیگر مدنظر برانکو در پست خط حمله هستند که هنوز حضور هیچ کدام از این بازیکنان در پرسپولیس قطعی نشده است.

باشگاه

450

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز