تبلیغات

فدراسیون فوتبال درگذشت عنایت الله دهمیانی را تسلیت گفت

به گزارش خبرگزاری مهر، متن پیام تسلیت فدراسیون بخاطر درگذشت عنایت الله دهمیانی-عضو کمیته انضباطی به شرح زیر است:
انالله و انا الیه راجعون             
هرآنچه خداوند بزرگ مقدّر می فرماید، هیچ بنده ای را توان تفسیر آن نیست و برآنچه که حکمت متعالی اش تعلق می گیرد هیچ کسی را جرأت تغییر و تعدیل نمی باشد. همانا برآنچه که می دهد شاکریم و بر نداده هایش نیز شکر می کنیم و چشم امید به رحمت واسعه پروردگار غفّار داریم. 

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتم زده بـه انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش در فـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت. آری، با کمال تأثر و تألم ، با فُقدان همکار ارجمندمان آقای عنایت الله دهمیانی رو به رو شده ایم .

بدینوسیله درگذشت این همکار عزیز را به خانواده وی، کارکنان و تمامی بازماندگان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای این مرحوم طلب مغفرت و علّو درجات و برای خانواده عزیز، سایر بازماندگان و همکاران ایشان نیز صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم. ان شاء الله روح شان قرین رحمت واسعه الهی قرار گیرد.

گفتنی است،  عنایت الله دهمیانی رئیس اسبق و عضو فعلی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شنبه شب به علت ایست قلبی دارفانی را وداع گفت. مرحوم دهمیانی سالها در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عضویت داشت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز