تبلیغات

هوش سیاه جای شوخی کردم نشست

مجموعه نمایشی هوش سیاه از شنبه 19 فروردین هر شب ساعت 23 از شبکه پنج سیما پخش و ساعت 19 روز بعد نیز بازپخش می شود.

  به گزارش سینماخبر،شبکه پنج سیما با انتشار فهرست 7 سریال خود اعلام کرد مجموعه هوش سیاه پس از «شوخی کردم» دومین مجموعه نمایشی است که در سال 966 روی آنتن این شبکه خواهد رفت.

هوش سیاه از تولیدات سال 1392 مرکز سیما فیلم است که در آن هنرمندانی مانند حسین یاری، کیکاووس یاکیده، کیهان ملکی، کمند امیر سلیمانی و... مقابل دوربین مسعود آب پرور نقش آفرینی می کنند.

بنا بر این گزارش، پس از هوش سیاه، دو سریال جدید ایرانی و چهار سریال جدید خارجی نیز در نوبت پخش بهار و تابستان شبکه پنج قرار دارند.

مجموعه نمایشی 40 قسمتی در جستجوی آرامش به کارگردانی سعید سلطانی و سریال ایرانی لژیونر در 20 قسمت به کارگردانی مهدی فرجی تولیدات جدید شبکه پنج برای نیمه اول سال 96 است.

همچنین سریال کره ای افسانه سامبونگ (جونگ دو جو)، سریال ژاپنی ریو مادن، سریال کره ای روز موعود و فصل تازه سریال هشدار برای کبری 11 محصول سال 2017 آلمان، چهار سریال خارجی جدید هستند که در نیمه اول سال 1396 در شبکه پنج آماده پخش خواهند بود.

جام جم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز