تبلیغات

دختری که قربانی خواسته خانواده‌اش شد/ ضربه‌هایی که قلب هزاران نفر را به درد آورد

دختری که قربانی خواسته خانواده‌اش شد/ ضربه‌هایی که قلب هزاران نفر را به درد آوردچرا یک ورزشکار ایرانی با سهل‌انگاری که صورت گرفته جلوی چشم صدها نفر کتک می‌خورد و میلیون‌ها نفر نیز فیلم این ضرب و شتم را می‌بینند.

پخش شدن فیلم کتک خوردن یک دختر رزمی‌کار ایرانی در مسابقات ارمنستان به یکی از بحث‌های داغ در دو روز گذشته تبدیل شده است.

سوالی که از زمان پخش شدن این فیلم برای خیلی‌ها پیش آمده این است که چرا یک دختر در این سن و سال باید در همچنین مسابقاتی که هیچ گونه مجوز قانونی و مورد تایید فدراسیون نمی‌باشد شرکت کند. با توجه به اینکه فدراسیون کاراته از همان ساعات اولیه پخش این ویدیو اعلام کرد که درخصوص رفتن این بانوی کاراته‌کا هیچ گونه اطلاعی نداشته و با هزینه شخصی و بدون اطلاع‌رسانی آرینا مافی به این مسابقات رفته است تمام نوک پیکان به سمت خانواده این دختر می‌رود که چرا اجازه داده‌اند دخترشان در این سطح از مسابقات که هیچ گونه نظارتی بر آن نمی‌باشد شرکت کند.

اگر قصد خانواده مافی این بوده که دخترشان معروف شود باید دید که این معروفیت تا چه اندازه ارزش دارد که اینگونه مورد ضرب و شتم حریف قرار می‌گیرد. ضربه‌هایی که نه صورت آرینا، بلکه قلب هزاران نفر ایرانی‌ را به درد آورده است. با وجود اینکه این فیلم به سرعت در فضای مجازی درحال پخش شدن است خیلی‌ها با دیدن تصاویر دلخراش کتک خوردن این دختر قلبشان به درد آمده است. باید دید که خانواده آرینا با دیدن این فیلم چه حالی شده‌اند و به خود بالیده‌اند که دخترشان در اینچنین مسابقاتی شرکت کرده است و یا اینکه به خبط خود پی برده‌اند! البته بعید می‌دانم که متوجه خبط خود شده باشند که اگر اینطور بود هیچگاه اجازه نمی‌دادند که فرزندشان داخل آن قفس بشود.

در چند سال گذشته آنقدر قهرمانان و استعدادهای بسیار خوبی در رشته‌های مختلف داشته‌ایم که بارها پرچم ایران را در میدان‌های بین‌المللی به اهتزاز درآورده‌اند که این سوال پیش می آید که چرا یک نفر در مسابقاتی شرکت کند که هیچ‌گونه وجهه قانونی ندارد و مورد تایید وزارت ورزش و جوانان و همچنین فدراسیون نمی‌باشد. وزارت ورزش این را بارها نشان داده که درخصوص استعدادهای ناب ایرانی احساس مسئولیت می‌کند. این احساس مسئولیت از اعزام ورزشکاران به مسابقات تا پرداخت جایزه‌های مختلف به این عزیزان بوده است.

همچنین ورزش بانوان یکی از مسائلی است که وزارت ورزش و جوانان به آن تاکید زیادی دارد و به آن بهای زیادی داده می‌شود. چقدر خوب است وقتی می‌بینیم جوان‌هایی مانند کیمیا علیزاده و مهسا جاور با شایستگی سهمیه المپیک ریو را می‌گیرند و به عنوان نماینده‌ای شایسته در بزرگترین رویداد ورزشی حضور پیدا می‌کنند و چقدر بد است وقتی می‌بینیم یک ورزشکار ایرانی با سهل‌انگاری که صورت گرفته جلوی چشم صدها نفر کتک می‌خورد و میلیون‌ها نفر نیز فیلم این ضرب و شتم را می‌بینند. این را دیگر نمی‌توان یک ورزش نامید و بیشتر به یک توحش شبیه است.

خانواده آرینا مافی باید به این سوال پاسخ دهند که چرا راضی شدند که فرزندشان در یک میدان توحش شرکت کند؟!

#1varzesh##وزارت_ورزش_و_جوانان__#آرینا_مافی_#1ورزش #۱ورزش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز