تبلیغات

غولی که نزدیک ترین گزینه برای جانشینی طارمی در پرسپولیس است

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، پرسپولیس، مهدی طارمی را از دست داده، باشگاه و برانکو ایوانکوویچ دیگر جری بنگستون را نمی‌خواهند و علی علیپور هم یک پیشنهاد روسیه‌ای دارد. بدین ترتیب موقعیت هر سه مهاجم نوک پرسپولیس در این تیم متزلزل است.

 

با توجه به سیستمی که برانکو از آن استفاده می‌کند پرسپولیس باید چهار مهاجم داشته باشد که دو تا از آنها را در ترکیب اصلی قرار دهد و دو تای دیگر را به عنوان رزرو در اختیار داشته باشد اما الان حضور هیچ مهاجمی در تیم فصل بعد قطعی نیست و این می‌تواند یک موضوع کاملا نگران کننده و جدی برای پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات باشد.

 

حدود یک هفته صحبت از کاوه رضایی مطرح بود تا به عنوان جانشین طارمی خط حمله سرخ‌ها را سر و سامان دهد اما احتمال لژیونر شدن او بیشتر از حضورش در پرسپولیس است. در عین حال هیچ گزینه داخلی دیگری برای حضور در خط حمله سرخ‌ها مطرح نشده و تنها از یک گزینه خارجی نامی به میان آمده است.

 

فصل گذشته برانکو دو بازیکن کروات را به مسئولان پرسپولیس معرفی کرد تا در صورت توافق قراردادشان را منعقد کنند، که در نهایت مسئولان پرسپولیس تنها با لوکا ماریچ مدافع کروات به توافق رسیدند.

 

غیر از ماریچ مهاجم بلند قامتی هم در ایران حضور یافت اما با مسئولان باشگاه پرسپولیس به توافق نرسید. ایوان کرشتانوویچ که سابقه حضور در دیناموزاگرب کرواسی را دارد، با 32 سال و 106 سانت قد به دلیل مشکلات مالی نتوانست فصل قبل به پرسپولیس بپیوندد اما با تخفیف خوبی که مدیربرنامه‌های این بازیکن به مسئولان پرسپولیس داده و همچنین اعتمادی که مدیران تیم نسبت به گزینه‌های مدنظر برانکو پیدا کرده اند، راضی شدند از این بازیکن دعوت کنند تا به ایران بیاید و مذاکرات جدی تری را در دفتر باشگاه پرسپولیس انجام دهند.

 

شنیده می‌شود طی هفته‌های آینده این بازیکن به همراه مدیربرنامه‌اش به تهران خواهد آمد. طبق شنیده‌ها مبلغ قرارداد این بازیکن حدود 200 هزار دلار خواهد بود.

ایران ورزشی

109

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز