تبلیغات

گزینه طلایی برانکو: از پرسپولیس نه تماسی داشتم نه صحبتی نه پیشنهادی

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مهدی ترابی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی در خصوص اینکه تفاوت این اردوی تیم ملی با اردوهای قبلی چیست،‌ گفت: اول از همه باید بگویم که خدا را شکر می‌کنم در لیست کی‌روش بودم و امیدوارم که عملکردم به گونه‌ای باشد تا بتوانم پاسخ اعتماد او را بدهم. درباره اردو هم باید بگویم که به نظرم در این اردو بازیکنان جوان‌تری به تیم ملی اضافه شدند و همه بازیکنان از جمله خود من انگیزه بسیار زیادی برای حضور در اردوی تیم ملی داریم. امیدوارم که همه ما با هم بتوانیم اردوی خوبی را رقم بزنیم.

وی درباره اینکه با توجه به عملکرد ناموفق سایپا در لیگ برتر انتظار داشت که به تیم ملی دعوت شود،‌ افزود: کی‌روش نشان داده عملکرد شخصی بازیکنان را می‌بیند من هم همه تلاشم را کردم و برای تیم کم نگذاشتم. خدا را شکر که کی‌روش مرا به تیم ملی دعوت کرد و همه تلاشم را می‌کنم تا پاسخ اعتماد او را بدهم.

این بازیکن درباره اینکه آیا پیشنهادی از سوی باشگاه پرسپولیس دریافت کردید یا خیر، افزود: باید بگویم تا الان کسی با من صحبت نکرده است و از باشگاه هم تماسی نداشتم. من با سایپا قرارداد دارم و هر تصمیمی ‌آنها بگیرند می‌پذیرم.

فارس

450

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز