تبلیغات

تصادف خونین کاروان عروس در بلوار وکیل آباد مشهد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی آتش نشانی مشهد آتشپاد دوم حسن جعفري روز جمعه در تشریح جزییات این حادثه گفت: بامداد امروز سانحه رانندگی و محبوسی افراد در داخل خودرو در بلوار وکیل آباد، ابتدای بلوار حافظ به سازمان آتش‌نشانی شهر مشهد اعلام و مأموران دو ایستگاه ۲۷و ۵ به محل حادثه اعزام شدند.

 وی ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه سواری پراید در حین حرکت به علت نامعلومی که از سوی کارشناسان مربوطه در دست بررسی است، با جدول حاشیه بلوار و پس از آن با یک اصله درخت برخورد و متوقف شده است که در هنگام بررسی حادثه مشخص شد این خودرو برای کاروان خودروی عروس بوده است.

 اتشپاد دوم جعفری افزود: در این حادثه دو خانم دچار آسیب‌ جدی  شدند که یکی از آنها در لحظات اولیه جان باخت و نفر دوم نیز با توجه به نداشتن علایم حیاتی، توسط اورژانس در محل عملیات احیا بر روی وی انجام شد که  در نهایت این فرد به همراه سه تن دیگر از سرنشینان خودرو مزبور که دو مرد و یک زن بودند، جهت مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند.  

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز