تبلیغات

بمب پرسپولیس مشکلی برای سرخ پوش شدن ندارد

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مصطفی شهبازی در خصوص فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند با نفت تهران و پیوستن این بازیکن به پرسپولیس گفت: از آنجایی که علیرضا بیرانوند و علیرضا منصوریان زمانی قراردادشان را فسخ کردند که هنوز آیین‌نامه نقل و انتقالات و ماده فسخ یک‌طرفه قرارداد وتو نشده بود، پس به همین دلیل این فسخ قرارداد قانونی است و مشکلی ندارد.

وی ادامه داد: بیرانوند و منصوریان به استناد قراردادشان با باشگاه نفت قرارداد خود را یک‌طرفه فسخ کردند و بعد از آن بود که هیأت رئیس سازمان لیگ فسخ یک‌طرفه قرارداد را به حالت تعلیق درآورد، حتی بعد از این چند بازیکن و مربی دیگر برای فسخ یک‌طرفه قرارداد اقدام کردند که چون ماده فسخ قراداد یک‌طرفه وتو شده بود، اجازه این کار به آنها داده نشد.

مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ خاطرنشان کرد: فسخ قرارداد بیرانوند و منصوریان با تکیه بر صداقت آنها انجام شده است؛ چراکه مدعی شده‌اند درصد بسیار کمی از مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده‌اند و اگر مسئولان باشگاه نفت تهران مستنداتی داشته باشند که خلاف این ادعا را ثابت کند، آن‌گاه کمیته انضباطی می‌تواند درصورت رخ دادن چنین اتفاقی به پرونده ورود کند.

116

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز