تبلیغات

واکنش مظلومی به جدایی ستاره استقلال و اعتراض به پرسپولیسی ها

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، از یکی دو روز گذشته صحبت‌هایی مبنی بر اینکه امید ابراهیمی با یکی از تیم‌های قطری به توافق رسیده است به گوش می‌رسد اما سرمربی استقلال هم به این موضوع واکنش نشان داد.

 

پرویز مظلومی سرمربی استقلال اما پیش از شروع فینال جام حذفی در همین خصوص گفت: «باور کنید از اینکه ابراهیمی می‌خواهد به الاهلی برود هیچ خبری ندارم و روحم از جدایی او هم بی اطلاع است!»

 

همچنین مظلومی نسبت به حضور برخی تماشاگران معترض شده بود. سرمربی استقلال گفت که چرا پرسپولیسی‌ها به ورزشگاه آمده‌اند؟! این اعتراض مظلومی در حالی بود که مسئولان گفتند هواداران فولاد به ورزشگاه آمدند و پرچم فولاد را به همراه دارند.

 

مظلومی زمانی که وارد ورزشگاه شد هم به تورهای مشکی دروازه‌ها معترض شد و به داور چهارم گفت: «چرا تورهای دروازه‌ها مشکی است؟! این موضوع باعث شده که هیچ چیزی معلوم نباشد.»

 

وی خواستار این شد که تورهای دروازه‌ها تغییر کند. پیش از این سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن نیز به این مسئله معترض شده بود. مسئولان ورزشگاه در واکنش به انتقاد پرویز مظلومی گفتند که تور دیگری ندارند.

 

این مسئله با خنده سرمربی آبی‌پوشان همراه شد و وی گفت: «چگونه از صبح به این موضوع توجه نکرده‌اید؟! نمی‌توانستید آن را تهیه کنید؟!»

109

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز