تبلیغات

شلیک به مدیر کل سازمان جنگل ها و مراتع/ تحقیقات پلیسی ادامه دارد

به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز مرد جوانی با مراجعه به بیمارستان آبان از زخمی شدن مدیر خود به عوامل اورژانس بیمارستان خبر داد و بلافاصله اقدامات درمانی برای درمان فرد حادثه دیده آغاز شد و با مشاهده گلوله در بدن فرد مصدوم حادثه به بازپرس کشیک قتل پایتخت گزارش شد.

با حضور ماموران اداره یکم پلیس آگاهی در محل حادثه تحقیقات درباره حادثه تیراندازی آغاز شد.

کارآگاهان در نخستین گام از تحقیقات خود به بازجویی از راننده جوانی پرداختند که فرد حادثه دیده را به بیمارستان منتقل کرده بود.  وی در مورد حادثه ای که برای مدیرش رخ داده بود گفت: من مدیرم را که مدیرکل سازمان جنگل ها و مراتع کشور است بعد از جلسه به خانه می‌بردم که وی در طول مسیر به سمت صندوق عقب ماشین رفت تا کیف دستی‌اش را در صندوق عقب قرار دهد از آنجایی که مدیر من مسلح است همینکه در صندوق عقب را باز کرد صدای شلیک گلوله را شنیدم و سریعا به سمت آقای مدی رفتم که با جسم بی هوش او که روی زمین افتاده بود روبرو شدم.

تنها شاهد ماجرا به کارآگاهان گفت: یک گلوله از زیر گلو وارد و از داخل چشم مدیرم خارج شده بود که با مشاهده این صحنه بلافاصله او را به بیمارستان رساندم.

با ثبت اظهارات مرد جوان، ماموران کلانتری ۱۰۵ سنائی، وی را به عنوان تنها شاهد ماجرا به کلانتری منتقل کرده و مراتب به اطلاع بازپرس کشیک وقت، بازپرس احمد بیگی رسید.

در حال حاضر اوضاع جسمی مدیر کل سازمان جنگل ها و مراتع وخیم گزارش شده است.

بررسی های پلیسی نشان می دهد نامه بازنشستگی آقای مدیر در صندوق عقب خودرویی که وی سوار آن بود کشف شده است.

به دستور بازپرس کیشک پایتخت رسیدگی به پرونده تیراندازی مشکوک به مدیر کل مراتع و جنگل ها برعهده تیمی از کارآگاهان مجرب اداره یکم پلیس آگاهی واگذار شده است و با توجه به وخیم بودن حال مصدوم، وی به بیمارستان دیگری منتقل شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز