تبلیغات

رقابت جدی استقلال و پرسپولیس برای جذب این سه بازیکن

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، برانكو تكلیفش روشن است. او می‌داند كه فصل آینده هم روی نیمكت پرسپولیس خواهد نشست و از این بابت نگرانی ندارد. به همین دلیل با خیال راحت به دنبال جذب بازیكنان مورد نظر خود است. اما منصوریان شرایط متفاوتی دارد. او شاید قرارد پنهانی با مدیران استقلال گذاشته باشد كه فصل آینده حتما سرمربی این تیم باشد، اما تا زمانی كه قراردادش را امضا نكند نمی تواند با خیال راحت برنامه هایش را پیش ببرد.


با این حال منصوریان به دنبال جذب بازیكنان مورد نظر خود است و مذاكراتی هم با آن ها انجام داده. وحید امیری و كاوه رضایی دو بازیكنی هستند كه منصوریان قصد جذب آن ها را دارد. اما مشكل اینجاست كه برانكو هم روی این دو بازیكن دست گذاشته و با آن ها مذاكره كرده است. حالا رقابتی شدید بین این دو سرمربی به وجود آمده تا بتوانند این دو بازیكن كه جزو بهترین های لیگ هستند را به تیم خود ببرند. باید دید در نهایت كدام مربی در پیش بردن اهداف خود موفق خواهد شد.

سیدجلال حسینی نفر سوم این لیست است. بازیکنی که فصل پیش در نفت تهران توپ زد حالا هم استقلال مشتری جدی او شده و هم پرسپولیس.

به نظر می رسد مسائل مالی و همچنین تعصب به پیراهن هر یک از این 2 تیم در این انتقال موثر خواهد بود. امیری و حسینی فردا در مقدونیه برای تیم ملی بازی می کنند و گفته می شود هر 2 نفر هم به پرسپولیس قول هایی داده اند. با این حال کاوه رضایی نیز از قطر پیشنهاداتی دارد و باید دید در نهایت در کجا به فوتبالش ادامه می دهد.

450

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز