تبلیغات

نگرانی استقلالی‌ها برای بختیار: مسیر ناموفق تراکتور به استقلال

به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، در مقاطعی، مصدومیت‌های جباری باعث شد آن‌ها سراغ گزینه‌های جدید بروند و بعد از جدایی جباری دنبال یک جانشین خوب برای شماره 8 تیم‌شان بودند. جالب اینکه از لیگ یازدهم تا امروز، استقلال سه بار تلاش کرده این نقطه ضعف را با خرید بازیکنی از تراکتورسازی برطرف کند که دو بار از این سه بار، پروژه آن‌ها شکست خورده است.

کرار و توسی، دو بازیکنی بودند که با درخشش در تراکتورسازی به فوتبال ایران معرفی شدند و به ترتیب در لیگ‌های یازدهم و دوازدهم، پیراهن استقلال را پوشیدند. دو انتقال ناموفق، که سرانجام هیچکدام به پایان فصل هم نرسید. حالا استقلالی‌ها نگرانند بختیار با وجود همه توانایی‌هایش، سرنوشتی شبیه این دو نفر پیدا کند.

البته استقلالی‌ها در دیگر پست‌ها، تجربه خریدهای خوبی از تراکتورسازی داشته‌اند. مهمترین آن‌ها، آندو تیموریان که ابتدای لیگ یازدهم از تراکتورسازی به استقلال رفت و در این تیم درخشید. البته آندو هم مثل کرار و توسی، با استقلال قهرمان لیگ نشد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز