تبلیغات

دوست ندارم جایی جز پرسپولیس بازی کنم/ 6 پیشنهاد خیلی خوب دارم

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز و به نقل از نامه محمد نوری در خصوص انتخاب تیم آینده اش گفت: ۶ پیشنهاد خیلی خوب دارم و خودم هم با ۳ سرمربی تلفنی حرف زدم اما فعلا نمی خواهم تیم جدیدم را انتخاب کنم.

وی ادامه داد: با اینکه از پرسپولیس کسی با من تماس نگرفته اما من منتظر تماس آن ها هستم. من سالها بازیکن این تیم بودم و دوست دارم یک بار دیگر در این تیم بازی کنم.

نوری در خصوص پیشنهادهایش هم افزود: تراکتورسازی، سپاهان، گسترش فولاد، پدیده، پیکان و سایپا به من پیشنهاد داده اند اما عجله ای برای انتخاب تیمم ندارم. تا آخرین لحظه منتظر پرسپولیس می مانم چرا که دوست ندارم جایی جز این تیم بازی کنم. امیدوارم این شانس را پرسپولیسی ها به من بدهند تا یک بار دیگر برای هواداران بازی کنم چرا که می دانم آن ها هم خواهان حضور من هستند.

این بازیکن در خصوص اینکه چرا نمی خواهد در قطر بماند گفت: از قطر و یک تیم خارج از قطر هم پیشنهاد دارم اما به مدیر برنامه هایم گفتم فرزندانم باید در ایران درس بخوانند برای همین تصمیم دارم در کشور خودم فوتبال بازی کنم. امیدوارم دوباره شماره ۱۴ را به تن کنم.

116

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز