تبلیغات

جزییات تخفیف 40 درصدی فروشگاه‌های شهروند در رمضان

مدیرعامل شرکت شهروند از عرضه مایحتاج ماه مبارک رمضان تا سقف 40 درصد در شعب فروشگاه شهروند خبر داد.

به گزارش خبرنگار «شهری» ایسنا، علوی در نشست خبری امروز یکشنبه در تشریح فروش فوق العاده فروشگاه‌های شهروند برای ایام ماه مبارک رمضان گفت: مطابق سالهای قبل این فروش ویژه از 12 خرداد تا 19 تیرماه سال جاری بر روی 500 هزار بارکد کالا از 10 تا 40 درصد تخفیف اعمال خواهد شد.

وی افزود: تلاش شده است کالاهایی که شامل تخفیف می‌شوند مایحتاج سفره شهروندان در ایام ماه مبارک رمضان باشد. بر همین اساس گوشت قرمز، انواع ماهی و میگو، تخم مرغ، رشته آش و آنچه که در ماه مبارک رمضان در سفره شهروندان قرار دارد با تخفیفاتی تا سقف 40 درصد عرضه می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهروند از طرح افطار فروشگاه شهروند ویژه شهروندانی که در زمان افطار به این فروشگاه مراجعه می کنند خبر داد و گفت: مشتریانی که در ساعت افطار در شعبات فروشگاه شهروند حضور دارند افطاری مختصری در فروشگاه به آنها عرضه می شود.

وی در خصوص زمان کاری فروشگاه‌ها در ایام ماه مبارک رمضان گفت: فروشگاه‌های بیهقی، بوستان و هفده شهریور در این ایام همانند دیگر ایام سال به صورت 24 فعالیت می‌کنند و در ماه مبارک رمضان سه فروشگاه آزادگان، بهاران و بهروز نیز فعالیتشان به صورت 24 ساعته خواهد بود. ساعت کاری دیگر شعبات فروشگاه نیز برای شعباتی که تا ساعت 11 به صورت معمول فعالیت می کنند در این ایام تا ساعت 12 شب خواهد بود.

وی تاکید کرد: به کلیه شعبات ابلاغ کرده‌ایم که تا آخرین مشتری که در فروشگاه حضور دارد باید پذیرای شهروندان باشند. برای شبهای قدر نیز برنامه‌های ویژه ای در نظر گرفته شده که به اطلاع شهروندان می رسد.

علوی از دریافت لوح تقدیر به عنوان شرکت برتر در ارائه خدمات اجتماعی توسط فروشگاه شهروند خبر داد و اظهار کرد: با توجه به کمک فروشگاه شهروند به نیازمندان و تهیه سبدهای کالایی از جمله صد هزار سبد کالایی در ایام نوروز و طرحی مشابه برای ماه مبارک رمضان باعث شد تا این شرکت به عنوان شرکت برتر در ارائه خدمات اجتماعی لوح تقدیر خود را از شهردار تهران دریافت کند.

وی در خصوص ارائه انواع گوشت گوساله و گوشت چرخ کرده ویژه ایام ماه مبارک رمضان گفت: در این ایام گوشت چرخ کرده با 20 درصد تخفیف و گوشت گوساله نیز با 15 درصد تخفیف ارائه خواهد شد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز