تبلیغات

داعش 19 زن کُرد را به خاطر تن ندادن به جهان نکاح آتش زد!

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، به گزارش خبرگزاری «آرا نیوز» به نقل از عبدالله المعلی فعال بومی، تکفیری‎ها این دختران ایزدی را به علت خوداری از نکاح و خدمت به داعش در قفسی آهنی در مرکز موصل قرار دادند و سپس آنها را به آتش کشیدند.

یک شاهد عینی که خواست نامش فاش نشود گفت: «این 19 دختر زنده مقابل چشم صدها نفر سوزانده شدند و از هیچ کسی کاری ساخته نبود.»

سعید مموزینی سخنگوی حزب دموکرات کردستان در موصل گفت که تروریست‌های داعش پیشتر (اواخر آوریل) نیز 250 زن را به خاطر خودداری از نکاح موقت با عناصر داعش اعدام کردند.

در 13 شهریور 1394، تروریست‌های داعش به دستور ابوبکر البغدادی، سرکرده داعش، ده‌ها زن غیر عراقی را به موصل آورده تا از آنان به عنوان برده جنسی بهره‌کشی کنند.

در 24 مرداد همان سال، تروریست‌های داعش 15 زن را به علت خودداری از ازدواج با تروریست‌ها در پایگاه نظامی غزلانی نزدیک موصل اعدام کردند.

یک ماه پیش از تاریخ مذکور نیز، عناصر افراطی داعش 19 زن را به دلایل مشابه در موصل اعدام کردند.

تصویری آرشیوی از زنان ایزدی در بند داعش

خبرگزاری عرب زبان المعلومه در 27 تیر سال گذشته به نقل از سخنگوی دیده‌بان دفاع از زنان آزار دیده از تجاوز جمعی تروریست‎‌های داعش به هفت زن ساکن فلوجه و سپس قتل آنان خبر داد.

از زمان آغاز حملات داعش در خاک عراق در ژوئن 2014 (تیر 1393) بخش‌هایی از مناطق شمال و غرب این کشور صحنه خشونت این گروه تکفیری علیه کلیه قومیت‌ها و اقلیت‌های مذهبی بوده است.

گروه تکفیری داعش در ماه‌های اخیر در پی عملیات متعدد ارتش و نیروهای مردمی متحمل تلفات سنگین شده و از بسیاری از مناطق تحت کنترل خود بیرون رانده شده است.

پرس تی وی/

222

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز