تبلیغات

کاوه رضایی و متن عدم قرارداد با استقلال

 به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"بعد از امضای قرارداد بختیار رحمانی با استقلال و ماجرای «تگ» شدن کاوه رضایی توسط او، خیلی ها این مهاجم را دومین بمب استقلال در این فصل لقب دادند. این شایعه فشار زیادی را به مدیران پرسپولیس وارد کرد. هواداران از سکوت آنها گله داشتند و مدام مدیران استقلال را به رخ شان می کشیدند. مدیران پرسپولیس هم متعجب بودند که بعد از مذاکرات خوبی که با رضایی و مدیربرنامه هایش داشتند، چه اتفاقی افتاده که او هم مثل فرشید باقری می خواهد با چرخشی 180 درجه ای عازم رقیب شود؟

چند روز بعد اما کاوه رضایی چنین متنی را روی اینستاگرامش قرار داد:«چند روز که خبرهایى خوندم که براى خودمم جالبه، ٥ روزی میشه ایران نیستم و هر روز خبر جدیدى از خودم میخونم در حالى که من هیچ مذاکره اى انجام ندادم. امیدوارم بتونم بهترین انتخاب رو انجام بدم. دعام کنید لطفا».

علت اصلی این متن تماس مدیران پرسپولیس با مدیربرنامه های رضایی بود. او به پرسپولیسی ها اعلام کرد رضایی کماکان تیم آینده اش را انتخاب نکرده است و اصلا آنطور که آنها فکر می کنند به استقلال نمی رود. پرسپولیسی ها کمی راضی شدند ولی از مدیربرنامه های رضایی خواستند، خود این بازیکن هم طوری شایعه توافقش با استقلال را تکذیب کند. رضایی هم آن متن را به این دلیل منتشر کرد.

آی اسپورت

110

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز