تبلیغات

پیام علی کریمی به مدافع ملی پوش؛ معطل نکن برو پرسپولیس

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، علی کریمی فصل قبل بارها به ستایش از تیم برانکو پرداخت و حتی با حضور سرزده در تمرین این تیم به بازیکنان در آستانه پایان لیگ روحیه داد.

 

او مانند همه هواداران پرسپولیس دوست دارد که این تیم در فصل جابجایی تابستانی خوب کار کند تا فصل بعد مشکلی برای کسب عنوان قهرمانی نداشته باشد.

 

مهرداد محمدی بازیکنی است که علی کریمی دوست دارد تا پیراهن پرسپولیس را بر تن کند. جادوگر با این پیام "پسر معطل نکن برو پرسپولیس" ستاره جوان راه آهن را به پیوستن به پرسپولیس دعوت کرد.

 

مهرداد در فصلی که گذشت عملکرد بسیار خوبی در راه آهن داشت و به تیم ملی فوتبال هم دعوت شد. خود او دوست دارد که به تیم سرخ پوشان پایتخت برود و پیش از این هم مدیر برنامه های مهدی طارمی با گذاشتن یک پست مهرداد محمدی را یک پرسپولیسی دانست و از رویای این بازیکن برای حضور در قرمز پوشان سخن به میان آورد.

 

به نظر می رسد که با صدور رضایتنامه محمدی از سوی باشگاه راه آهن برای پیوستنش به پرسپولیس حالا این مسئولان باشگاه سرخ هستند که باید با توجه به ترکیب لیست خود و مشورت با برانکو درباره جذب مهرداد نظر نهایی را بدهند.

 

علی کریمی هم متوجه شده که این بازیکن جوان دوست دارد راهی پرسپولیس شود. کریمی پیش از این هم با تشویق کردن رامین رضاییان به پیوستن به پرسپولیس سهم به سزایی در انتقال این بازیکن داشت و به همین خاطر است که رضاییان هم بارها از کریمی تشکر کرد.

109

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز