تبلیغات

برانکو و تنها 3 ستاره؛ پرسپولیس 96 رسما استارت زد

  به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، برانکو ایوانکوویچ پس از بازگشت از زاگرب و طبق برنامه قبلی تمرین تیمش را رسما از امروز در ورزشگاه شهیدکاظمی آغاز کرد. حضور پرسپولیسی‌ها در ورزشگاه کاظمی برای تمرین به این دلیل بود که مجموعه ورزشی درفشی‌فر در حال آماده‌سازی و کاشت چمن قرار دارد. در ادامه حاشیه‌هایی از این تمرین را مشاهده می‌فرمایید.

* جاده خاکی منتهی به مجموعه شهیدکاظمی باعث ایجاد گردوخاک فراوانی شد به طوری که این گردوخاک به چمن هم ورود کرد و بازیکنان را در انجام تمرین دچار مشکل کرد.
* در حالی که بازیکنان در حال تمرین هستند در بخشی استادیوم کارگران مشغول جوشکاری هستند که تمرکز بازیکنان را برهم ریخته است.


*  حدود 50 هوادار با حضور در استادیوم کاظمی با بازیکنان پرسپولیس دیدار کردند که البته به دلیل ممنوعیت حضور هواداران و اصحاب رسانه از حضور در مجموعه محروم شدند.
* در آغاز تمرین برق ورزشگاه دچار مشکل شد که حضور ماموران اداره برق را در پی داشت و آنها به برطرف کردن مشکل پرداختند.


* در حالی که گفته می‌شد محمود خوردبین در فصل جدید سرپرستی تیم را برعهده ندارد او امروز جزو اولین نفراتی بود که در تمرین حضور یافت.
* برانکو ایوانکوویچ به همراه کادرفنی کرواتش زودتر از سایر بازیکنان در محل تمرین حضور یافت و کادرفنی‌اش آیتم‌های مدنظر را در زمین پیاده کرد.


* از بازیکنان حاضر در اولین تمرین پرسپولیس می توان به محسن مسلمان، علی علیپور، رضا خالقی‌فر، عباس آیینه‌چی، احسان الوان‌زاده، محمد رحمتی، محمد انصاری و شهاب زاهدی اشاره کرد.


* پیش از آغاز تمرین یک رأس گوسفند قربانی شد تا پرسپولیسی‌ها اینگونه برای فصل جدید آماده شوند.


* محسن مسلمان که گفته می‌شد کارهای نهایی مربوط به تمدید قراردادش را انجام نداده با حضور در تمرین آمادگی‌اش را برای عقد قرارداد با این تیم نشان داد.
* تمرین بدون حضور اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز