تبلیغات

پرسپولیس برای جذب محمدی تا فردا زمان دارد

پرسپولیس برای جذب محمدی تا فردا زمان داردمالک راه آهن درباره آخرین وضعیت محمدی گفت: با وجود پیشنهادهای فراوان به احترام هواداران پرسپولیس با هیچ باشگاه مذاکره نکردیم.  

درخشش مهرداد محمدی در فصل گذشته و زدن 10 گل در لیگ برتر باعث شد تا این بازیکن در فصل نقل و انتقالات مورد توجه چند تیم داخلی و خارجی قرار گیرد

پیمان کیانیان مالک باشگاه راه آهن درخصوص مذاکرات این باشگاه با پرسپولیس برای حضور مهرداد محمدی، گفت: من و مهرداد محمدی برادری مان را به پرسپولیسی ها ثابت کرده و به رغم پیشنهادات مختلف تا این لحظه به هیچ یک به صورت جدی فکر نکردیم، اما این انتظار طولانی نیست.

مالک باشگاه راه آهن یزدان در ادامه تاکید کرد: به احترام هواداران پرسپولیس فقط تا یکشنبه (فردا) منتظر دست اندرکاران باشگاه پرسپولیس می مانیم و بعد از آن با گزینه های دیگر به صورت جدی وارد مذاکره می شویم تا انشالله تصمیم درستی برای آینده مهرداد محمدی بگیریم.

کیانیان در پایان افزود: برای باشگاه پرطرفدار و مردمی پرسپولیس آرزوی موفقیت داشته و امیدوارم با خرید بازیکنان جدید در فصل نقل و انتفالات و تلاش مدیریت و کادرفنی بتواند دل هواداران پرشمارش را در فصل آینده شاد کند.

    #1varzesh #باشگاه_پرسپولیس #پرسپولیس #راه_آهن #فصل_آینده #لیگ_برتر #۱ورزش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز