تبلیغات

ناراحتی بازیکن پرسپولیس از جذب امیری؛ سه راهی ماندن، پیوستن به استقلال و سرباز شدن در تراکتور

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، بلافاصله بعد از پایان لیگ برتر قرار بود امید عالیشاه یکی از آنهایی باشد که به اروپا می رود. گفتند پیشنهادی از لیگ ترکیه دارد و کلی حرف و حدیث در این باره پیچید اما حالا او جدی ترین پیشنهادش از تراکتورسازی تبریز است و خودش می گوید به استقلال هم نمی رود!

 

خبر پيغام باشگاه استقلال به عاليشاه مثل بمب در فضاي فوتبال پیچید. تماسي كه از سوی اميد تكذيب شد. بعد از این خبر، حضور هواداران پرسپوليس در صفحه شخصي عاليشاه بازي را عوض كرد. چند هزار طرفدار پرسپوليس به صفحه عاليشاه در اينستاگرام رفتند و بيش از 10 هزار نفر براي او كامنت گذاشتند كه در پرسپوليس بماند و به استقلال و حتي تراكتور نرود.

 

عالیشاه شاید باورش نمی شد که پرسپولیسی ها تمددید قراردادش را این قدر به تاخیر بیاندازند. او چند هفته ابتدایی بعد از پایان بازی های لیگ امید داشت برود لیگ ترکیه ولی پرسپولیسی ها شاید این حرف را کمی بازار گرمی می دانستند. بعد هم که رفتند سراغ خریدهای جدید و در پست او هم وحید امیری را خریدند و هم به سراغ ساسان انصاری رفتند.

 

تازه بازیکنانی مثل علیپور و احمدزاده هم از سال قبل می توانستند در این پست بازی کنند. حتی مهرداد محمدی هم اگر به پرسپولیس بیاید، می تواند وینگر چپ و راست قرمزها بازی کند.

 

این ترافیک شدید و سرنوشت بازیکنانی مثل محسن بنگر، مهرداد کفشگری، علیرضا نورمحمدی و دیگرمازندرانی های پرسپولیس که امسال یک به یک دارند جای شان را به لرستانی ها می دهند، حسابی اضطراب عالیشاه را بالا برده.

 

او در این مدت در دو مصاحبه جداگانه از این گفته که برای پیشنهاد پرسپولیس لحظه شماری می کند اما خبری از مذاکره با او نشده است. حتی روز یکشنبه چند سایت خبر از تمدید قراردادش دادند، در حالی که خودش می گفت هیچ تماسی با او گرفته نشده.

 

عاليشاه بعد از تعلل باشگاه پرسپوليس در انجام مذاكره نهايي، مذاكراتي هم با تراكتورسازي تبريز داشت و مردد شده بود معافيت تحصيلي‌اش را باطل كند و براي گذران خدمت سربازي به تراكتورسازي برود. او که در حال حاضر دانشجو است از تراکتوری ها خواسته تا مدت زمان حضورش در این باشگاه جزو خدمت سربازی اش حساب شود.

 

باشگاه استقلال هم تمايل زیادی داشت وینگر چپ سرخ ها را به خدمت‌ بگيرد اما پیشنهاد مالی عالیشاه برای استقلال زیاد بود. حتی استقلالی ها به رقم مدنظر عالیشاه نزدیک شدند اما مرغ کاپیتان سرخ ها فقط یک پا داشت و تخفیفی نداد.

 

عالیشاه در پستی اینستاگرامی خیال هوادران پرسپولیس را راحت کرد و گفت استقلالي نمي‌شود و پيراهن سرخ تبريز را ترجيح مي‌دهد. با این پست عالیشاه، استقلالی ها مطمئن شدند مذاكره با اميد بي‌فايده است و او خيال پوشيدن پيراهن آبي را ندارد. اميد يكي از محبوب‌ترين بازيكنان پرسپوليس است و طبيعي است نتواند به سادگي از عشق خود به پرسپوليس و هوادارانش بگذرد.

 

تعلل باشگاه پرسپوليس باعث شد او پيغام‌ها و پيشنهادهاي ديگر را بشنود و مذاكره كند البته برانكو هم وارد عمل شد و به باشگاه پرسپوليس دستور داد بايد كار عاليشاه را تمام كنيد و او بايد بماند.

 

عاليشاه امروز به تهران مي‌آيد تا با باشگاه پرسپوليس مذاكره كند. اگر اين مذاكره با توافق همراه نباشد، عاليشاه راهي تراكتورسازي خواهد شد. اگر چه هنوز هم يك واسطه نقل و انتقالاتي مدعي است اگر استقلالي‌ها بخواهند، مي‌تواند عاليشاه را بياورد!

خبرآنلاین

109

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز