تبلیغات

دو بازیکن دیگر به تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس اضافه شدند

دو بازیکن دیگر به تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس اضافه شدند*E1ÌF 'E1H2 *ÌE AH*('D ~13~HDÌ3 GE E'FF/ 1H2‌G'Ì B(D (G (/F3'2Ì '.*5'5 Ì'A*. 'ÌF /1 -'DÌ (H/ ©G DH('FA H FH1'DDGÌ H Ì© ('2Ì©F *3*Ì /1 *E1ÌF -6H1 ~Ì/' ©1/F/.

تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی از ساعت ۱۰:۳۰ آغاز شد که این تمرین هم مانند دو روز گذشته به مرور کارهای بدنسازی اختصاص یافت.

در این تمرین الکساندر لوبانف و احمد نوراللهی به جمع سرخ‌پوشان اضافه شدند و کمال کامیابی‌نیا هم در این تمرین در ورزشگاه شهید کاظمی حضور پیدا کرد، اما پس از خوش و بش با بازیکنان و کادر فنی محل تمرین را ترک کرد.

پرسپولیسی‌ها از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه پس از صحبت‌های برانکو تمرینشان را با پاسکاری‌های کوتاه آغاز کردند و در ادامه به مرور تمرینات بدنسازی زیر نظر مارکو پرداختند.

برانکو به همراه دستیارش «سرتن چوک» هم در گوشه‌ای از زمین تمرین را نظاره گر بودند. این دو مربی کروات برای دقایقی در رابطه با برنامه تمرینات با هم صحبت کردند.

تمرین امروز سرخ‌پوشان با یازده بازیکن پیگیری شد. ساسان انصاری، محسن مسلمان، احمد نوراللهی، لوبانف، محمد رحمتی، شهاب زاهدی، فرشاد احمدزاده، احسان الوان‌زاده، علی علیپور، محمد انصاری و یک بازیکن تستی انجام گردید.

رضا خالقی فر که قصد جدایی از جمع سرخ‌پوشان را دارد، در این تمرین غایب بود. ابوالفضل درویش وند دروازه‌بان جوان سرخ‌پوشان هم دیگر بازیکن غایب این تمرین بود.#1varzesh #الکساندر_لوبانف #تمرین_پرسپولیس #پرسپولیس #۱ورزش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز