تبلیغات

بنا:سوریان افتضاح کشتی گرفت/ همه تقصیرها گردن من است

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران در پی شکست حمید سوریان و باز ماندن این ملی پوش از رسیدن به سهمیه المپیک در رقابت‌های قزاقستان گفت:تمام مسئولیت این باخت را بر گردن می گیرم.

به گزارش ایسنا، محمد بنا درباره عملکرد ضعیف دارنده هفت مدال طلای جهان و المپیک در رقابت های گزینشی قزاقستان و شکست مقابل حریف ژاپنی در دور نخست، اظهار کرد: سوریان خوب کشتی نگرفت و افتضاح بود. به هیچ وجه انتظار چنین عملکردی را از او نداشتم.

وی ادامه داد: علت این باخت را نمی دانم. شاید روز سوریان نبود، شاید هم به خاطر تغییر ساعت بود اما به هر حال او یک کشتی گیر باتجربه و دارای مدال‌های جهانی است بنابراین هیچ توجیهی وجود ندارد.

بنا با تاکید براینکه تقصیر این شکست را بر گردن می گیرد ،در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال عملکرد بد سوریان به دلیل کم کردن وزن اظهار کرد: او همیشه وزن کم می کند. وقتی در 55 کیلوگرم هم کشتی می گرفت بیشتر از این‌ها وزن کم می کرد پس علت این موضوع نمی تواند وزن کم کردن باشد.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، باخت سوریان را یک "شوک" و "موجب ناراحتی همه" توصیف کرد و گفت: مبارزه او گویای همه چیز هست. سوریان کشتی گیر کوچکی نیست و فقط امیدوارم این شکست روی سایر بچه ها اثر نگذارد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز