تبلیغات

عکس/ پوشش زنان ترکمن توأم با حجب و حيا

عکس/ پوشش زنان ترکمن توأم با حجب و حيا

تركمن‌صحرا سرزمين سنت‌هاست، سرزمين مردمانی كه شادی و ساده زیستی هنوز در روابط‌شان مشاهده می‌شود، لباس ملی ترکمنها جذابیت خاصی دارد. لباس ابریشمی و دوخت و دوزهای زیبا مخصوصا پوشش زنان ترکمن هنوز یادآور زندگی کهن ترکمنها به شمار می رود، آداب و رسوم تركمن‌ها بسيار زيباست، زيبایی كه توأم با حجب و حياست. زنان تركمن در طول تاريخ زناني بودند كه بسيار پرقدرت و توانمند ظاهر شده‌اند. در طول تاريخ از نظر روابط اجتماعي چندان تفاوتي بين زن و مرد وجود نداشته است. اما با گذشت زمان و به خصوص در چندين سال اخير زن تركمن تنها به عنوان زناني كه صبور و کوشا هستند، شناسانده شده است.

دانلود فایل مرتبط با خبر :

آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها آداب و رسوم تركمن‌ها

خبرهای داغ

آخرین اخبار

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز