تبلیغات

مگر می شود از برانکو دلخور نباشم؟! / مطمئن باشید روزی به پرسپولیس برمی گردم

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، محمد نوری تا پیش از قرارداد با تراکتورسازی منتظر تماس برانکو ایوانکوویچ ماند اما وقتی خبری نشد با تبریزی ها به توافق رسید و قرارداد بست.

 

نوری پس از این ماجرا حرف‌های جالبی زده که در ادامه می خوانید:

 

* شنیدیم تا لحظه آخر هم منتظر تماس پرسپولیسی‌ها بودی؟

متأسفانه نه خبری از مسئولان پرسپولیس شد و نه برانکو! هیچ کس از این باشگاه به من زنگ نزد و به همین خاطر به پیشنهاد تراکتورسازی پاسخ مثبت دادم.

 

* از لحن صدایت به نظر می‌رسد از پرسپولیسی‌ها و برانکو دلخور هستی.

- مگر می‌شود از برانکو دلخور نباشم؟ من با وجود آن که هافبک بودم چهارمین گلزن تاریخ پرسپولیس هستم. 4 هفته‌ای می‌شود به ایران آمده‌ام و کوچک‌ترین تماسی برانکو و باشگاه با من نگرفتند. بارها گفتم دوست دارم در پرسپولیس بازی کنم. البته حتماً بنویسید بابت 5، 6 سال حمایت از هواداران پرسپولیس ممنون هستم و خودم را مدیون آنها می‌دانم اما رفتار مسئولان باشگاه با من درست نبود.

 

* چه شد که تراکتورسازی را انتخاب کردی؟

- 5 پیشنهاد مختلف داشتم و با مربیان و مدیران آنها صحبت کردم. از آنجایی که به سردار آجورلو و آقای قلعه‌نویی اعتماد و اعتقاد ویژه‌ای داشتم و با توجه به اینکه می‌دانم تراکتورسازی چه هواداران پرشوری مثل پرسپولیس دارد به این تیم پیوستم.

 

* محسن بنگر هم تراکتوری شده و...

- بله، امسال نفرات خوبی به تراکتورسازی آمدند و اسکلت فصل گذشته هم حفظ شده است. مطمئن باشید ما در لیگ شانزدهم مدعی اصلی قهرمانی خواهیم بود.

 

* در پایان حرف خاصی نداری؟

- از قول من بنویسید روزی به پرسپولیس برمی‌گردم چون هر چه دارم از این تیم است اما از امروز بازیکن تراکتورسازی هستم و تمام تلاش خود را به خرج می‌دهم تا این تیم فصل آینده جام بگیرد.

خبر ورزشی

109

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز