تبلیغات

گریزمان اجازه نداد رئال فاتح داربی مادرید شود

مهاجم اتلتیکو مادرید با گلزنی در دقایق پایانی داربی مادرید علاوه بر به تساوی رساندن بازی اجازه نداد سه امتیازی این دیدار به رئال مادرید برسد و نخستین شکست تیمش در سال 2017 رقم بخورد.

به گزارش ایسنا، رئال مادرید و اتلتیکو مادرید شنبه عصر داربی برگشت مادرید را در سانتیاگو برنابئو برگزار کردند. این دیدار که در هفته سی‌ویکم لالیگا برگزار می‌شد، با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

نخستین موقعیت خطرناک بازی در دقیقه ۳  توسط بازیکنان اتلتیکومادرید ایجاد شد. سانتر کوکه با ضربه سر سائول نیگس همراه شد و از فاصله نزدیکی از کناره دروازه  به بیرون رفت. برخلاف انتظار تیم مهمان در ۱۰ دقیقه نخست بهتر از مادرید بازی کرد. میزبان بالاخره در دقیقه ۱۴ توانست دروازه اتلتیکو را تهدید کند. ضربه کریستیانو رونالدو توسط یان اوبلاک دفع شد. سفیدپوشان در این لحظات بهتر از اتلتیکو بازی می کردند. قرمز و سفیدپوشان در یک ضد حمله وارد محوطه جریمه شدند. پاس یانیک کاراسکو به آنتوان گریزمان رسید اما ضربه مهاجم فرانسوی به تیرک برخورد کرد و لحظاتی بعد داور آفساید بازیکن اتلتیکو را اعلام کرد. مهمان باز هم صاحب موقعیت شد اما کیلور ناواس اجازه نداد دروازه اش باز شود. دروازه بان مادرید سانتر کوکه که از روی سر گریزمان رد شد را دفع کرد.

در دقیقه ۲۷ بازی بهترین فرصت گلزنی مادرید هدر رفت. پاس کاری مهاجمان مادریدی باعث شد کریم بنزما در موقعیت خوبی قرار گیرد اما اوبلاک ضربه مهاجم فرانسوی را به کرنر فرستاد. دقایقی بعد ساویچ دروازه اتلتیکو را نجات داد. پاس زیبای لوکا مودریچ، رونالدو را در موقعیت خوبی قرار داد و ضربه مهاجم پرتغالی در حال ورود به دروازه بود که ساویچ با ضربه سر آن را به بیرون فرستاد. مادرید که کاملا توپ را در اختیار داشت باز هم صاحب فرصت دیگری شد اما تبدیل به گل نشد. نخستین کارت زرد بازی را داور به کاسیمرو در دقیقه ۳۶ نشان داد. در ادامه اشتباه بازیکنان مادرید توپ را به گریزمان رساند اما ناواس توانست آن را به کرنر بفرست. در دقایقی پایانی نیمه نخست اتفاق مهمی رخ نداد و نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

در شروع نیمه دوم سفیدپوشان اتلتیکو را تحت فشار قرار دادند و دوباره اوبلاک دروازه اتلتیکو را نجات داد. او اجازه نداد ضربه بنزما تبدیل به گل شود اما در نهایت میزبان در دقیقه ۵۲ به گل رسید. سانتر گرت بیل با ضربه سر په په همراه و این توپ وارد دروازه قرمز و سفید پوشان شد.در ادامه دنی کارواخال فرصت گلزنی داشت اما ضربه اش با فاصله زیادی به بیرون رفت. نخستین موقعیت گل اتلتیکو در این نیمه نیز توسط فرناندو تورس از دست رفت. مهاجم اسپانیایی در دقیقه ۵۸ می توانست بازی را به تساوی برساند اما ناواس اجازه این کار را نداد و ضربه اش را دفع کرد.

برخورد په په با تونی کروس لحظاتی باعث متوقف شدن بازی شد. مدافع برزیلی از ناحیه قفسه سینه آسیب دید و زمین بازی را ترک کرد. ناچو در دقیقه ۶۵ جایگزین په په شد. مادرید در این لحظات نیز برتر از تیم مهمان بود و به دنبال گل دوم بود. در دقیقه ۷۳ بازی ضربه قیچی برگردان گریزمان را ناواس دفع کرد اما داور آن را آفساید اعلام کرد. دومین تعویض مادرید انجام و ایسکو جایگزین تونی کروس شد. تورس نیز از زمین بازی خارج شد و توماس به جای او به زمین رفت. در دقیقه ۷۹ بیل زمین بازی را ترک کرد و لوکاس واسکس به میدان رفت. اتلتیکو تنها ۱۰ دقیقه فرصت داشت تا حداقل بازی را مساوی کند. بالاخره این اتفاق افتاد و گریزمان با پاس کورئا دروازه مادرید را در دقیقه ۸۵ باز کرد. در این لحظات توپ در اختیار قرمز و سفیدپوشان بود و در نهایت بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

مادرید با این تساوی ۷۲ امتیازی شد و اتلتیکو نیز با ۶۲ امتیاز در جایگاه سوم باقی ماند.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز