تبلیغات

یک جای خالی و 4 نفر / برنامه استقلال چیست؟

 به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، لیست استقلال منصوریان در حال حاضر فقط یک جای خالی دارد. از فهرست 17 بازیکن بزرگسال فصل قبل نام 8 نفر در لیست فروش قرار گرفت. حسین حسینی برگشت. برزای و چشمی و رمضانی دیگر نمی توانند زیر 23 سال باشند و رحمانی، غفوری، باقری و قربانی هم خریداری شده اند پس استقلال کماکان 17 بازیکن در فهرستش دارد.

آنها با دانستن این موضوع اما در حال مذاکره با آرش افشین و قاسم حدادی فر هستند. درهای باشگاه به روی پژمان منتظری که الاهلی تمایلی به ادامه همکاری با او با این مبلغ ندارد، باز است و احسان حاج صفی که پیشنهاد مالی عجیب و غریبی را امروز از سایپا تحویل گرفت کماکان مورد توجه منصوریان قرار دارد. استقلال می خواهد چه کند؟

راه حل استقلال فعلا این است که یک جای خالی وجود دارد، نام  روزبه چشمی هم در لیست قرار نمی گیرد و فسخ قرارداد با باقری در دستور کار قرار گرفته است. با این وضعیت جای خالی برای 3 نفر باز می شود پس حضور افشین، حدادی فر و احتمالا یکی از بین منتظری و پاودانی مشکل ساز نیست. بعد از این اگر حاج صفی خواست استقلالی بشود، منصوریان مجبور می شود روی نام علیرضا رمضانی خط قرمز بکشد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز