تبلیغات

آغاز پر کردن گودال حادثه شهران/یک نفر همچنان مفقود است

مدیر عامل شرکت مترو تهران از آغاز عملیات پر کردن گودال حادثه انفجار شهران خبر داد.

درویش در گفتگو با ایسنا گفت: از ساعاتی پیش عملیات پر کردن حفره ایجاد شده بر اثر انفجار روز گذشته در منطقه شهران آغاز شده است. امیدواریم تا بعدازظهر امروز این گودال را به طور کامل پر کنیم تا منطقه به حالت عادی باز گردد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مفقودین احتمالی این حادثه پیدا شده‌اند یا خیر؟ گفت: در این حادثه یک نفر مفقود شده که تا لحظه انتشار این خبر هنوز پیدا نشده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا برخی از حاضرین در صحنه خود را اقوام فرد مفقود شده در تونل مترو معرفی کردند و گفتند که فرد مفقود شده در هنگام انفجار در تونل مترو مشغول کار بوده و در این حادثه و در تونلی که از لوله گاز منفجر شده حدود 25 متر فاصله دارد، گرفتار شده است.

در حال حاضر نیز مترو تهران مشغول پر کردن گودال است و قول داده که عملیات جستجو را از زیر زمین ادامه دهد.

همچنین، ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت‌‌وگو با ایسنا با تایید خبر مفقود شدن یک نفر در زیر محل انفجار منطقه شهران گفت: تا این لحظه مفقود شدن یک فرد قطعی شده، اما خبر مفقودی افراد بیشتر تایید نمی‌شود.

وی در خصوص علت این حادثه نیز گفت: با پایان گرفتن عملیات پر کردن گودال و بررسی کارشناسانه می‌توان در خصوص علت این حادثه اظهار نظر دقیق و قطعی انجام داد.

ادامه دارد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز