تبلیغات

یک اتفاق جالب در پرسپولیس/ تسلیم در برابر اسکناس!

به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، از شواهد و قراین اینطور برمی‌آید که حسین هدایتی نقش فعالی در نقل‌وانتقالات باشگاه پرسپولس دارد. او به طور مرتب روی صفحه اینستاگرامش از پیگیری مسایل مربوط به جذب بازیکن در پرسپولیس خبر می‌دهد. وضع چنان است که او شب قبل از امضای قرارداد وحید امیری صراحتا از خبر خوش صبحگاهی برای هواداران حرف زده بود! شرایط موجود زمانی بیشتر از قبل جلب توجه می‌کند که به یاد بیاوریم رابطه هدایتی با مدیرعامل پرسپولیس، قبلا به هیچ وجه خوب نبود. بارزترین نمونه در این مورد به نقل‌وانتقالات بین دو نیم‌فصل مربوط می‌شود؛ جایی که پرسپولیسی‌ها سخت به دنبال جذب بیرانوند بودند و هدایتی هم برای کمک وارد شد، اما طاهری دست رد به سینه او زد. سرپرست باشگاه پرسپولیس در آن زمان گفته بود: «در خصوص هزینه انتقال بیرانوند مشکلی از نظر مالی نداریم و نیازی به کمک اشخاص نمی‌بینم. همانطور که توانسته‌ایم از محل درآمدهای باشگاه هزینه ورود رایگان هواداران در بازی با استقلال خوزستان را تامین کنیم، می‌توانیم هزینه انتقال بیرانوند را نیز تامین کنیم.» حالا اما ظاهرا همه چیز تغییر کرده و نفر اول باشگاه پرسپولیس مانعی برای کمک گرفتن از «هوادار خاص» این تیم نمی‌بیند!

عابدینی چه گفته بود؟

جالب است بدانید در همان مقطع، دست رد طاهری به سینه هدایتی باعث عصبانیت امیر عابدینی هم شد. مدیرعامل اسبق پرسپولیس از این برخورد ناراحت شد. او مدعی بود خودش ترتیبی داده که هدایتی به داستان بیرانوند ورود کند و این گلر، جذب پرسپولیس شود، اما طاهری از این اتفاق خشمگین شده و از عابدینی پرسیده: «چرا اسم هدایتی را آوردی؟ او دنبال گرفتن کل پرسپولیس است و نباید اسم او را می‌آوردی!»

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز