تبلیغات

برگزاری مراسم احیای شب های قدر در مصلای تهران

مراسم احیای شب های قدر و شهادت مظلومانه مولی الموحدین، حضرت علی (ع) با حضور عاشق و مومنان تهرانی در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی مصلای امام خمینی(ره) تهران، این مراسم شبهای 19، 21 و 23 ماه مبارک رمضان از ساعت 22 الی 30/2 بامداد برگزار می‌شود.

ویژه برنامه شب نوزدهم ماه مبارک رمضان با حضور محمدرضا پورزرگری قاری قرآن، قرائت دعای جوشن کبیر با حضور مهدی قربانعلی و حسین یزدان‌پناه، مداحی مرتضی طاهری و سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان برگزار می شود.

همچنین در مراسم احیای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان استاد قاسم رضیعی به قرائت قرآن پرداخته و دعای جوشن کبیر توسط مهدی قربانعلی و حسین یزدان‌پناه قرائت می شود.
مداح این مراسم مرتضی طاهری است و سخنرانی و آیین قرآن به سر گرفتن توسط حجت الاسلام علیرضا پناهیان انجام می شود.

مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان نیز با قرائت قرآن توسط استاد سعید طوسی، قرائت دعای جوشن کبیر توسط مهدی قربانعلی و علی‌رضا سبحانی، مداحی مرتضی طاهری و سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان پذیرای عاشقان و مومنان خداجو خواهد بود.

مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران در 204 هکتار از اراضی عباس آباد و در زمینی به وسعت 65 هکتار واقع شده که از شمال به بزرگراه رسالت از جنوب به خیابان عباس آباد از شرق به خیابان قنبرزاده و از غرب به بزرگراه شهید مدرس محدود است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز