تبلیغات

خرید شیک و جنتلمن منصوریان برای استقلال!

شماره 9 تیم استقلال برای کاوه خواهد بود. این پیراهن سال‌ها بر تن برهانی بود که برای استقلال نمایش‌های خوبی داشت و گل‌های زیادی به ثمر رساند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال شماره پیراهن کاوه رضایی را اعلام کرد.

علیرضا منصوریان در گفت‌و‌گو با سایت رسمی باشگاه استقلال در خصوص پیوستن کاوه رضایی به استقلال گفت: من پیوستن کاوه به استقلال را تبریک می‌گویم. کاوه بازیکن بسیار خوبی است و ما یک خرید بسیار شیک و جنتلمن داشتیم.خرید شیک و جنتلمن منصوریان برای استقلال!

وی درباره شایعاتی که پیرامون مباحث مالی قرارداد رضایی شنیده می‌شد، اظهار داشت: بر خلاف مسائل مطرح شده در برخی رسانه‌ها، مسائل مالی به هیچ وجه اولویت او نبود. در صحبتی که کاوه با ما داشت، اولویت او پیشرفت فوتبالی و مسائل فنی بوده است. کاوه روی مسائلی تاکید داشت که به مسائل فوتبالی و فنی تاکید می‌شد و نه مسائل مالی. ما درباره مسائل مالی بسیار کم  و کوتاه صحبت کردیم و در حداقل زمان ممکن به توافق رسیدیم.

سرمربی استقلال درباره شماره پیراهن رضایی افزود: شماره 9 تیم استقلال برای کاوه خواهد بود. این پیراهن سال‌ها بر تن برهانی بود که برای استقلال نمایش‌های خوبی داشت و گل‌های زیادی به ثمر رساند. حالا هم این پیراهن برای کاوه خواهد بود و امیدوارم مسیر آرش برهانی را در گلزنی برای استقلال ادامه دهد. حضور کاوه در استقلال به همه هواداران تبریک می‌گویم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز