تبلیغات

پیوستن این بازیکن موردعلاقه برانکو هم به پرسپولیس منتفی شد

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، خبر پیوستن انتونی گولچ مدافع میانی و چپ دورگه کروات-استرالیایی به پرسپولیس که در سایت ها و کانال ها منتشر شده صحت ندارد.

این مدافع بلندقامت که با وسترن استرالیا قهرمان لیگ قهرمانان اسیا شده قرار بود جمعه به تهران بیاید.حتی بلیط سفر او نیز صادر شده بود ولی این بازیکن بخاطر دریافت پیشنهاد مالی بهتر از یک تیم شرق اسیا به ایران نیامد و از پرسپولیس عذرخواهی کرد.

این مدافع که برانکو او را پسندیده توافقاتی با یک تیم کره ای داشته و پیشنهادی هم از یک تیم ژاپنی دریافت کرده و به نماینده پرسپولیس اعلام داشته قطعا به ایران نخواهد امد.

منتفی شدن جذب گولچ که در دفاع میانی و چپ سابقه بازی داشته و رزومه خوبی هم داشت نمی تواند خبر جالبی برای برانکویی باشد که پس از توصیه باشگاه و مشاهده فیلم بازی هایش با جذب او موافقت کرده بود تا با توجه به ترافیک در لیست بزرگسالان با جذب این خارجی دورگه مشکل و کمبودهای خود در دوپست را برطرف کند.

پرسپولیس با گولچ و تیم سابقش از مولداوی برای پرداخت رضایت نامه 150هزاردلاری و پرداخت مبلغی هم به خودش به توافق کامل رسیده و حتی ویزا و بلیط سفر او به تهران نیز صادر شده بود تا جایی که رسانه اای اروپایی نیز تیم جدید او را پرسپولیس ایران معرفی کرده بودند.

116

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز