تبلیغات

مقایسه مبلغ پیشنهادی پرسپولیس و استقلال به کاوه رضایی

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، کاوه رضایی كه مدتی با پرسپولیسی ها در حال مذاكره بود، به شکلی عجیب از سمت باشگاه پرسپولیس به طرف استقلالی ها رفت و با این تیم قرارداد بست.

 

گفته می شود رضایی با بختیار رحمانی خرید جدید استقلالی ها رابطه خوبی دارد و همین رابطه هم در استقلالی شدن او موثر بوده، اما نقش اصلی را رقم نجومی استقلالی ها برای مبلغ قرارداد كاوه تعیین کرده است.

 

بر این اساس، كاوه 1.7 میلیارد تومان از استقلال گرفته كه 600 میلیون آن نقد بوده است. این رقم در فوتبال ایران بسیار قابل توجه است. در عین حال پرسپولیسی ها هم به کاوه قول قرارداد 1.4 میلیاردی با 500 میلیون نقد را داده بودند.

 

حالا باید منتظر ماند و دید كه آیا قرارداد كاوه هم مثل قرارداد بختیار برای استقلالی ها دردسر درست می كند یا نه. استقلالی ها به خاطر قرارداد بختیار، حاشیه های زیادی را پشت سر گذاشتند.

 

اما نکته عجیب دیگر درباره پیوستن رضایی به استقلال این است که وی پس از توافق با استقلالی ها با برانکو تماس گرفت و او را از تصمیمش مطلع کرد. رضایی از برانکو رخصت گرفت و سرمربی سرخ های برای شاه ماهی نقل و انتقالات آرزوی موفقیت کرد.

109

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز