تبلیغات

شهرام و حافظ ناظری در فضای باز برج میلاد آواز می‌خوانند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی نیکونیا، مدیر دفتر تولید و روابط عمومی مؤسسه آوای هنر، در توضیح این کنسرت گفت: با توجه به استقبال کم‌نظیر از اجرای کنسرت‌های سال گذشته، پروژه ناگفته استاد شهرام ناظری و حافظ ناظری، در تهران و شهرهای ایران، در فضایی نو و تحت عنوان «ناگفته، فصل نو» برگزار خواهد شد.

نیکونیا در ادامه افزود: این کنسرت به دلیل پیگیری علاقه‌مندان و مخاطبان و به سبب تمدید‌های گذشته با تمهیداتی خاص در مرداد ماه 1395 در فضای باز برج میلاد تهران با طرحی جدید با امکان حضور فراتر هنردوستان، توسط مؤسسه آوای هنر برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند در پایگاه اینترنتی www.84200.ir از قسمت خبرم کن مرتبط با این رویداد، در امکان اطلاع رسانی رایگان فروش بلیت این کنسرت شماره همراه خود را ثبت کنند.

در توضیح این کنسرت در بروشور این برنامه آمده: پروژه ناگفته، موسیقی‌ای که با پایبندی به اصول و حفظ گوهر سرچشمه شرقی اش، آمیخته با هارمونی و ارکستراسیون مدرن موسیقی غرب، موسیقی جدیدی را از این پیوند به وجود آورده است.

اطلاعات، اخبار و جزئیات این کنسرت به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز