تبلیغات

اسقاط 396 دستگاه از مینی‌بوس‌های فرسوده پایتخت

اسقاط 396 دستگاه از مینی‌بوس‌های فرسوده پایتختبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پیمان سنندجی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران اظهار داشت: در مرحله اول طرح و تا قبل از پایان سال 95 برگه اسقاط حدود 400 دستگاه از مینی‌بوس‌های فرسوده پایتخت توسط ناجا مورد تایید قرار گرفته و تاکنون 320 تن از مالکان این خودروها موفق به اخذ برگه اسقاط شده‌اند.

وی در ادامه تصریح کرد: تاکنون 396 دستگاه از مینی‌بوس‌های مذکور اسقاط شده‌اند و 258 دستگاه از تاکسی‌های جایگزین آن‌ها تحویل مالکان داده شده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با اشاره به اینکه خودروسازان و مراکز اسقاط همکاری لازم را در زمینه جایگزینی تاکسی با مینی‌بوس فرسوده دارند، بیان کرد: خوشبختانه روند جایگزینی تاکسی با مینی‌بوس فرسوده به خوبی پیش رفته و بدون هیچ گونه خللی در اجرای طرح توانسته‌ایم روند جایگزینی را با موفقیت طی کنیم.

وی اذعان داشت: امیدواریم روند جایگزینی 300 دستگاه مینی‌بوس باقی مانده نیز تا پایان فروردین ماه سال جاری با موفقیت طی شود و این وسایل نقلیه فرسوده از رده خارج شوند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با اشاره به وضعیت اتوبوس‌های فرسوده خاطر نشان کرد: بیش از 3 هزار دستگاه از اتوبوس‌های پایتخت فرسوده هستند و در تلاشیم جایگزینی این اتوبوس‌ها با اتوبوس‌های برقی یا اتوبوس‌های با کیفیت فاقد آلودگی را در دستور کار قرار دهیم.

سنندجی در پایان با اشاره به افزایش نرخ کرایه اتوبوس‌ها اظهار داشت: هنوز تعرفه افزایش نرخ کرایه برای اتوبوس‌ها به تصویب نرسیده و در حال طی مراحل قانونی است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز