تبلیغات

طارمی - پرسپولیس؛ کلید می خورد

قرار بود باشگاه یونانی 50 درصد از مبلغ قرارداد طارمی را به عنوان پیش پرداخت به این بازیکن بپردازد که در نهایت با آن مخالفت کرد و این مساله باعث شد تا این انتقال از سوی این بازیکن منتفی شود.

با منتفی شدن عقد قرارداد مهدی طارمی و باشگاه یونانی بار دیگر زمزمه بازگشت او به پرسپولیس شنیده می شود.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی که قصد داشت با توجه به تجربه مناسب کریم انصاریفرد در لیگ یونان حضور در سوپر لیگ این کشور را تجربه کند، با به بن بست رسیدن این انتقال از آن صرف نظر کرد.

طبق این اعلام قرار بود باشگاه یونانی 50 درصد از مبلغ قرارداد طارمی را به عنوان پیش پرداخت به این بازیکن بپردازد که در نهایت با آن مخالفت کرد و این مساله باعث شد تا این انتقال از سوی این بازیکن منتفی شود.

با منتفی شدن حضور طارمی که در فصل گذشته به همراه پرسپولیس به عنوان آقای گلی رسیده بود، پروژه بازگشت او به پرسپولیس بار دیگر کلید خورد اما این بازیکن قصد دارد با استفاده از تعطیلات لیگ سفری خارجی داشته باشد و آخرین تلاش خود برای حضور در فوتبال اروپا را با حضور در این کشور انجام دهد و در صورتی که این مساله به سرانجام نرسد پای میز مذاکره با سرخپوشان خواهد نشست.

با این وجود باید دید طارمی مانند دیگر مهاجمان تیم ملی برچست لژیونر را جلوی نام خود خواهد دید یا بار دیگر با پیراهن پرسپولیس در لیگ شانزدهم حضور خواهد یافت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز