تبلیغات

پیشنهاد آخر پرسپولیس به طارمی: سقف قرارداد + تضمین

  به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، مذاکرات طارمی و پرسپولیس برای ادامه همکاری در فصل آینده، تا این هفته شکل جدی پیدا نکرده بود. تا همین چند روز قبل، رفتن طارمی از لیگ برتر قطعی به نظر می‌رسید اما ناگهان انتقال او به اسپانیا و یونان کنسل شد تا هدایتی در مراسم افطاری، به او پیشنهاد بازگشت به پرسپولیس را مطرح کند. پیشنهاد هدایتی توسط پروین و بعضی از بزرگترهای پرسپولیس تکرار شد و حالا، باشگاه به صورت مستقیم با مدیربرنامه‌های طارمی صحبت کرده است.

پرسپولیسی‌ها به طارمی اعلام کرده‌اند سقف قرارداد این فصل تیم که وحید امیری بسته را به او می‌هند. قرارداد امیری در رسانه‌های مختلف، بین یک میلیارد و 200 تا یک میلیارد و 700 میلیون تومان گمانه‌زنی شده است. البته در این قرارداد، پاداش‌های قابل توجهی برای آقای گلی طارمی یا قهرمانی سرخپوشان در نظر گرفته شده که می‌تواند دریافتی او را با افزایش زیادی روبرو کند.

مدیران باشگاه درخواست پیش پرداخت پنجاه درصدی طارمی را هم رد کرده‌اند اما در عوض، حسین هدایتی حاضر شده به طارمی برای دریافت تمام و کمال دستمزدش تضمین دهد و مبلغ قرارداد او را تامین کند. فصل پیش طارمی رهبر اعتصاب مالی بازیکنان بود و همین موضوع، حاشیه‌های زیادی برایش درست کرد. طارمی نمی‌خواهد امسال هم بخاطر دریافت نکردن مطالبات مجبور به اعتصاب و تکرار ماجراهای فصل قبل شود.

پیشنهاد پرسپولیس یعنی سقف قرارداد، بعلاوه پاداش و تضمین پرداخت توسط هدایتی، به طارمی داده شده و در صورت توافق اولیه، طارمی فردا یا پس فردا رسما با مسئولان باشگاه پای میز مذاکره می‌نشیند. در دفتر باشگاه، که طارمی اوایل فصل نقل و انتقالات فکرش را هم نمی‌کرد دوباره به آنجا برگردد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز