تبلیغات

مجوز شرکت اتوبوسرانی حامل سربازان حادثه دیده لغو شد

جانشین فرمانده پلیس راه کشور از لغو یکساله مجوز فعالیت شرکت اتوبوسرانی مقصر در تصادف اتوبوس حامل سربازان در نی ریز فارس خبر داد.

حادثه تصادف سربازان

به گزارش خبرنگار ایسنا، سرهنگ قاسمیان با اشاره به تشکیل کمیسیون ماده 12 رسیدگی به تخلفات رانندگی حمل و نقل بار و مسافر  درپی این حادثه اظهارکرد: در این جلسه، اعضای کمیسیون شرکت تعاونی میهن نور کرمان به دلیل دستکاری در سیسیتم اصلی خودرو و نصب باک اضافه، عدم بازدید مدیر فنی از اتوبوس یاد شده، عدم ممهور بودن صورت وضعیت مسافری به مهر شرکت، حمل کالای غیرمجاز، حمل مسافر اضافه بر ظرفیت و عدم دریافت مجوز حرکت کاروانی از پلیس‌راه برای 15 دستگاه اتوبوس در اختیار این شرکت که مسافران خاص از جمله سربازان پادگان 05 را حمل می‌کرد، به عنوان متخلف تشخیص دادند.
به گفته جانشین فرمانده پلیس راه کشور، در همین راستا پروانه فعالیت شرکت تعاونی اتوبوسرانی میهن نور کرمان به استناد تبصره یک ماده 3 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی و ماده 12 آیین نامه اجرایی این قانون به مدت یکسال به حالت تعلیق در آمد.

به گزارش ایسنا، بامداد روز چهارشنبه سقوط اتوبوس حامل سربازان پادگان 05 کرمان به دره‌ای در نی‌ریز سبب مرگ 20 تن شد که 13 نفر از آنان سرباز بودند.
انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز