تبلیغات

پاترول 3 عابر پیاده را زیر گرفت

با بررسی صحنه توسط تکنسین‌های اعزامی اورژانس، مرگ زن 38 ساله به علت شدت برخورد در محل تائید و دو مصدوم با انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان سراب منتقل شدند.

رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی خبر داد: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پاترول در راه روستائی سراب-شیره جین، با سه عابر پیاده، یک نفر جان باخت و دو نفر دیگر مصدوم شدند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ جواد ناموران گفت: این حادثه به علت تجاوز از سرعت مطمئنه از جانب راننده پاترول در مسیر روستایی به وقوع پیوست.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان نیز گفت: با گزارش این حادثه به اپراتوری فوریت‌های پزشکی سراب، پایگاه‌های اورژانس 115 سراب و چیرلو به کیلومتر 5 جاده سراب- راه روستائی شیره جین اعزام شدند.

حبیب حسینقلی زاده ادامه داد: با بررسی صحنه توسط تکنسین‌های اعزامی اورژانس، مرگ زن 38 ساله به علت شدت برخورد در محل تائید و دو مصدوم با انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان سراب منتقل شدند.

وی با بیان اینکه وضعیت عمومی دو مرد 6 و 40 ساله مصدوم شده در این سانحه وخیم اعلام شده بود، گفت: به علت همزمانی ماموریت بالگرد اورژانس هوائی در مرند، امکان اعزام بالگرد به بیمارستان سراب نبود و دو مصدوم حادثه به بیمارستان امام رضا تبریز انتقال داده شدند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز