تبلیغات

ترکیب احتمالی پرسپولیس لیگ شانزدهم: فقط 4 تغییر

ساعت: 02:30 منتشر شده در مورخ: 1395/04/06 شناسه خبر: 798031

با وجود شایعات پرتعداد در فصل نقل و انتقالات، پرسپولیس امسال بیشتر ترکیب اصلی فصل قبل را حفظ کرد و فقط با 4 تغییر در ترکیب اصلی وارد لیگ شانزدهم می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «بجز نوراللهی و بن‌سون، هیچ بازیکنی روی نیمکت نداشتم.» فصل پیش برانکو، سه دغدغه بزرگ داشت. دروازه‌بان پراشتباه، خط دفاع ضعیف و نیمکت نامطمئن. پرسپولیسی‌ها در فصل نقل و انتقالات بیشتر از همه روی جبران این نقاط ضعف کار کردند. بیرانوند در دروازه جای سوشا را گرفت و احتمالا سیدجلال و گولچ، جانشین بنگر و ماریچ می‌شوند. با خریدهای پرتعداد در خطوط مختلف، برانکو نیمکت پر و پیمانی هم خواهند داشت. خرید جانشین مهدی طارمی، دیگر هدف پرسپولیسی‌ها در نقل و انتقالات بود که با شکست در خرید کاوه رضایی و مهرداد محمدی، به تمدید قرارداد طارمی رسید.

 

ترکیب اصلی پرسپولیس در فصل آینده، احتمالا فقط 4 تغییر خواهد داشت. 3 نفر از 5 نفر دروازه و خط دفاع عوض می‌شوند و وحید امیری هم در ترکیب اصلی، جای علی علیپور را می‌گیرد. البته فشردگی بازی‌های پرسپولیس، احتمالا باعث جابجایی پیاپی علیپور، امیری، عالیشاه و احمدزاده در خط حمله خواهد شد.

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس در لیگ شانزدهم

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز