تبلیغات

تا آخرین دقایق برای پرسپولیس صبر کردم/ بهترین تصمیم را می‌گیرم

مهرداد کفشگری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص جدایی‌اش از پرسپولیس گفت: این افتخار نصیب من شد که سه فصل پیراهن پرسپولیس را بپوشم. سه فصل خوب را در این تیم پشت سر گذاشتم و خاطرات خوبی از پرسپولیس دارم. از هواداران هم تشکر می‌کنم که در این مدت من را حمایت کردند.

وی افزود: در مدتی که در پرسپولیس بودم، تلاش کردم تا بهترین عملکرد را برای این تیم داشته باشم و با تمام وجود برای پرسپولیس بازی کردم. من تا آخرین دقایق هم برای تمدید قرارداد با پرسپولیس صبر کردم. اما متاسفانه شرایط به نحوی رقم نخورد که امسال هم در خدمت تیم محبوبم باشم.

هافبک پیشین پرسپولیس در رابطه با عقد قرارداد با صبا و فسخ این قرارداد پس از چند روز اظهار کرد:  پس از اینکه تمدید قراردادم با پرسپولیس منتفی شد، چند پیشنهاد داشتم و پس از صحبتی که با علی دایی انجام دادم، باشگاه صبا را انتخاب کردم. اما متاسفانه مسئولان باشگاه به توافقاتشان عمل نکردند و من نیز مجبور به فسخ قرارداد با این باشگاه شدم.

کفشگری در رابطه با تصمیمش برای فصل آتی نیز خاطرنشان کرد: چند پیشنهاد از تیم‌های لیگ برتری و یک پیشنهاد خارجی دارم. فعلا در حال بررسی شرایط هستم تا بهترین تصمیم را برای آینده بگیرم تا برای آینده‌ام مفید باشد. البته امیدوارم شرایط به نحوسی رقم بخورد که بار دیگر افتخار پوشیدن پیراهن پرسپولیس را داشته باشم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز