تبلیغات

ازسلاخی انسان تا شکنجه های وحشیانه+تصاویر

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از ثامن؛تلخ ترین حادثه زمان خدمتم زمانی بود که ناو آمریکا هواپیمای حامل مسافران ایرانی را مورد هدف قرارداد، دستور داده شد پیکرهای را از آب بیرون بیاوریم تلخ‌ترین حادثه که هنوز هم در ذهن من وجود دارد و فراموش نمی‌کنم لحظه‌ای بود که جنازه یک مادر که  نوزاد شش‌ماهه‌اش بعد از شهادت هنوز در آغوشش بود را از آب بیرون کشیدم این صحنه هرگز از ذهن من بیرون نرفت آمریکایی که بعدها اعتراف کرد می‌دانستیم این هواپیما جنگی نیست و به فرمانده آن مدال داد امروز چگونه باور کنیم آمریکا خیرخواه ملت ایران است؟

رسانه ها به خیلی از مسائل و صحنه های دلخراش سقوط هواپیمای مسافربری ایران نپرداختند، وقتی هواپیما مورد اصابت موشک قرار می گیرد  فشار هوا و انفجار باعث شده بود که لباس های شهدا از تنشان کنده شود و اجساد سوخته و نیمه عریان داخل آب بودند، به یاد دارم غواصانی که به آب زده بودند گریه می کردند و اعصابشان به هم ریخته بود وقتی اجساد هوطنان را اینگونه می دیدند به همین خاطربا اینکه کار سختی بود اما پیکرها را در همان آب داخل کیسه های مخصوص می گذاشتند تا این صحنه ها قلب بقیه و خانوادهایشان را به درد نیاورد.

این ها تنها بخشی از سخنان شاهد عینی سقوط هواپیمای مسافری ایران در 12تیر 67 است که بدست آمریکایی ها مورد اصابت قرار گرفت در این پرواز ناتمام 298 مسافر و خدمه اعم از مرد و زن و کودک و نوجوان و کهنسال با وقوع این جنایت فجیع جان باختند . در میان سرنشینان هواپیما، 66 کودک زیر 13سال، 53 زن و 46 تن تبعه کشورهای خارجی بودند. و امروز باید بابت جنایت هایی که در حق ملت ایران شده است به آمریکا غرامت هم پرداخت کنیم!

اوایل پیروزی انقلاب اسلامی ترور شخصت های سیاسی و مردم عادی در دستور کار آمریکا قرار گرفت و در سال های اخیر ترور دانشمندان هسته ای حقوق بشر دیگری بود که آمریکا رغم زد.

جنایت آمریکا نه تنها در حق ملت ایران بلکه برای همه آزادی خواهان جهان رغم خورده است از سلاخی انسان توسط مزدوران آمریکایی در سوریه و عراق تا پایمال کردن کرامت انسانی در زندان گوانتانامو بخشی از حقوق بشر آمریکایی است که می خواهد برای دنیا رغم بزند.

تلخ ترین طنز سال هم انتخاب رژیم کودک کش اسرائیل  به عنوان رئیس کمیته مبارزه با تروریسم سازمان ملل است که پشت پرده حمایت آمریکا دست به جنایاتی می زند که تاریخ بشر به خود ندیده است.

کودکانی که در جنگ متولد می شوند در جنگ بزرگ می شوند و در جنگ شهید می شوند سرنوشتی است که رژیم صهیونیستی برای مردم فلسطین پشت پرده حمایت آمریکا در سازمان ملل رغم زده است.

شکنجه های وحشیانه در زندان ابوغریب  که به دست آمریکایی ها رغم خورد هنوز هم برای جهان مدعی تمدن قابل باور نیست.

بانوی ۲۱ ساله سرجوخه «لیندی اینگلند» که عکس او در حال کشیدن یک زندانی عراقی با طناب روی زمین در رسانه ها چاپ شده بود به تلویزیون کلرادو گفت که در ابوغریب به دستور بالا شکنجه می دادند. وی می گوید به آنان گفته شده بود که در آستانه کار تحقیق، وضعیت را برای زندانیان به صورت جهنم در آورید تا هنگام بازجویی اعتراف کنند.

بلافاصله پس از این رخداد شماری روزنامه های آمریکا از جمله نیویورک تایمز اظهارات یک سرهنگ پلیس افغانستان را چاپ کرده بودند که گفته بود در طول ۴۰ روز بازداشت در دست آمریکایی ها شدیدا شکنجه شده بود.

این سرهنگ اظهار داشته: «در حالی که اورا کاملا برهنه کرده بودند، در وضعیت خلاف اخلاق از او عکس گرفتند تا بعدا وسیله ارعاب و حق السکوت قرار دهند و او بدون جهت ۴۰ روز زیر شکنجه قرار داشت و مانع خوابیدن او شده بودند و بیشتر اوقات هم دست هایش از پشت بسته بود و…»

تصور جوانان افغان که نظامیان آمریکایی برای تفریح آنها را به قتل رساندند چند نفر از آنها احتمالا اجساد غیرنظامیان افغان را قطعه قطعه کردند، قسمت هایی از این اجساد را نگه داشتند و با اجساد قربانیان عکس گرفتند.

یکی از شروط دولت آمریکا برای پذیرش عضویت در دیوان بین‌المللی کیفری عدم امکان بررسی جنایات جنگی سربازانش است.

بشر مد نظر آمریکا کجاست؟ کجای دنیا می توان ردپایی از جنایت آمریکا را پیدا نکرد؟

تصاویرشکنجه های زندانانیان ابوغریب توسط سربازان آمریکایی

تصاویر جنایات آمریکا در ویتنام، عراق، افغانستان و...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز