تبلیغات

قتل دردناک زن جوان به دست مرد افغان + عکس

به گزارش سرویس حوادث "جام نیوز" در ساعت 14 بیستم شهریور سال 94 از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک فقره جنایت در منطقه علی آباد – خیابان شهید همدانی، به کلانتری 160 خزانه اعلام شد.


با حضور مأموران کلانتری در محل جنایت واقع در یک ساختمانی مسکونی یک طبقه شد که خانمی 41 ساله بنام «شهلا . ر» بر اثار اصابت ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده و پسر 9 ساله اش پس از بیدار شدن از خواب، با جسد مادرش روبرو شده است.


با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.


براساس این گزارش قاتل یا قاتلین بدون هرگونه تخریب وارد خانه ی مقتول شده و در تحقیق از همسایگان مشخص شد جوانی افغان تبار به محل سکونت مقتول تردد داشته و عنوان شد که همین موضوع باعث اعتراض همسایگان شده اما مقتول به اعتراض همسایگان توجهی نکرده است.


در ادامه تحقیقات مشخص شد که مقتول، زنی سابقه دار است که وی پیش از این دو بار به اتهام نگهداری موادمخدر دستگیر و روانه زندان شده است.


با توجه به اطلاعات بدست آمده شناسایی جوان ناشناس افغان در دستور کار قرار گرفت و کارآگاهان این اداره با انجام اقدام های پلیسی موفق به شناسایی وی بنام غلام . الف ( 23 ساله ) با هویت مستعار روح الله شدند که در زمینه خرید و فروش موادمخدر در منطقه خانی آباد فعالیت داشت.


براساس این گزارش با شناسایی مخفیگاه غلام در منطقه خانی آباد مشخص شد که وی همزمان با وقوع جنایت از تهران متواری، به صورت غیرقانونی از کشور خارج و به ترکیه رفته است.


پس از گذشت 9 ماه و در تیرماه سالجاری مشخص شد که غلام به تهران بازگشته و مجددا فعالیت خود را در زمینه خرید و فروش موادمخدر از سر گرفته لذا با اطلاعات بدست آمده در خصوص حضور وی در منطقه خانی آباد، بلافاصله مخفیگاه متهم شناسایی و در چهارم تیرماه سالجاری دستگیر شد.


اعتراف به جنایت:
متهم در اعترافاتش گفت: از طریق یکی از دوستانم با مقتول آشنا شدم و از آنجائیکه مکان مطمئنی برای نگهداری موادمخدر نداشتم، مواد را در منزل مقتول نگهداری می کردم و در ازای آن هزینه ای را بابت نگهداری مواد به وی پرداخت می کردم.


وی افزود: شب جنایت با همسرم درگیر شدم و وی مرا از خانه بیرون کرد و چون جای مشخصی نداشتم به خانه مقتول رفتم و می دانستم که وی تنها با پسر کوچکش زندگی می کند؛ حدود ساعت 23 و 30 دقیقه به خانه مقتول رسیدم در حالی که پسر وی در یکی از اتاق ها خواب بود و از وی خواستم تا صدای تلویزیون را کم کند تا بتوانم استراحت کنم که همین موضوع باعث ناراحتی مقتوله شد.

متهم گفت: مقتول ضربه ای به صورتم زد و من نیز ضربه ای به صورتش زدم؛ وی به آشپزخانه رفت و چاقویی برداشت و به سمت من حمله ور شد، چاقو را از دستش گرفتم و چندین ضربه به شکم او زدم از خانه خارج شده و به سرعت از محل متواری شدم.


سرهنگ کارآگاه حمید مکرم معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، درباره این خبر گفت: متهم با قرار بازداشت موقت و برای انجام تحقیقات پلیسی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

ایرنا

110

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز