تبلیغات

تودیع مرد سرخه‌ای فردا در بانک ملت/ مذاکرات رستگار جواب نداد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، رسوایی حقوق های نجومی موجب تغییراتی در نظام بانکی شده که مهمترین آن برکناری مدیرعامل بانک ملت بخاطر حقوق بالا و کمک های میلیاردی به برخی نزدیکان دولت است.

تسنیم البته در آخرین روزهای هفته گذشته از برکناری رستگار خبر داده و پنجشنبه رسماً با تشکیل جلسه هیات مدیره، وی از سمت خود استفعا داد و علی طیب نیا اخلاقی از بانک سپه را جایگزین وی کرد.

هر چند رستگار در آخرین جلسه هیات مدیره در پنجشنبه گذشته اصرار به تأخیر مراسم داشته و سعی کرده مذاکراتی را برای ابقا با یکی از مردان ارشد کابینه یازدهم انجام دهد ولی این مذاکرات هم جواب نداد و مرد سرخه ای باید بانک ملت را ترک کند.

شنیده های خبرنگار تسنیم حکایت از آن دارد که فردا (یکشنبه) ساعت 10 صبح جلسه تودیع رستگار و معارفه اخلاقی در طبقه 15 ساختمان مرکزی بانک ملت برگزار می شود.

این مراسم قرار بود امروز برگزار شود که بنا به دلایلی به فردا موکول شد. گفته می شود برخی اعضای هیات مدیره بانک ملت در تلاش هستند برگزاری مراسم تودیع و معارفه به تاخیر بیافتد.

اتتشار فیش حقوق مدیر عامل بانک ملت عامل برکناری وی شده و در عین حال شنیده شده که برخی اعضای هیات مدیره این بانک هم در مضان اتهام دریافت حقوق های چند ده میلیونی هستند.

بر اساس اسناد جدیدی که خبرگزاری تسنیم به‌دست آورده، علی رستگار سرخه از محل دو شرکت در خارج از کشور طی 11 ماه در سال 94 حداقل مبلغ 125 هزار دلار و 200 هزار پوند دریافت کرده که بالغ بر 1 میلیارد و 400 میلیون تومان می‌شود، این در حالی است که ماهانه 37 میلیون تومان هم حقوق از بانک ملت می‌گرفته است.

مبلغ 125 هزار دلاری که رستگار تنها از یک شرکت دریافت کرده، بابت حضور در 16 جلسه بوده است. بر اساس اسناد و گزارش‌ها، علی رستگار همچنین رئیس هیئت مدیره تعداد دیگری از شرکتهای داخلی بوده که پاداش هیئت مدیره دریافت می‌کرده و مجموع دریافتی ماهانه رستگار در سال گذشته بالغ بر 295 میلیون تومان بوده است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز