تبلیغات

آخرین وضعیت مصدومین حادثه انفجار کپسول گاز در روستای شوریک خوی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی از تشکیل ستاد ویژه جهت رسیدگی به مصدومین انفجار کپسول گاز در روستای شوریک خوی خبر داد.

انفجار جواد آقازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: ستاد متشکل از کادر درمانی که جهت رسیدگی به مصدومان این حادثه در بیمارستان امام خمینی (ره)  ارومیه تشکیل شده، از هیچ تلاشی برای رسیدگی به بیماران و التیام خانواده های آنان  فروگذار نکرده و هیچ مشکلی از بابت فضای فیزیکی و تامین دارو نداریم.

وی در ارائه آخرین آمار از وضعیت مصدومین گفت: از 24 نفر مصدومین حادثه یک نفر از آنان فوت و یک نفر سرپایی در بیمارستان قمر بنی هاشم خوی درمان شد.

وی افزود: هم اکنون 12 نفر از مصدومین در بیمارستان امام خمینی، دو نفر در بیمارستان سینای تبریز و بقیه در بیمارستان خوی تحت درمان قرار گرفته اند که متاسفانه دو نفر از آنان عصر دیروز مشکل تنفسی پیدا کرده اند و حال بقیه بیماران در حد مطلوبی نیست.

وی گفت: در حال حاضر تاکید کادر درمانی بر روی خانواده‌های مصدومان است تا آثار مخرب روحی ناشی از این حادثه تا حدودی جبران شود و البته این امر همت جمعی می‌خواهد چرا که به هنگام حادثه کودکان زیادی نیز حضور داشته‌اند.

به گزارش ایسنا عصر چهارشنبه هفته گذشته بر اثر نشت از یک کپسول گاز، انفجاری در یک منزل مسکونی در روستای شوریک خوی رخ داد که چهار نفر از ساکنان این منزل مسکونی مصدوم شدند و زمانی که اهالی روستا برای کمک به مصدومان و خاموش کردن آتش سوزی در نزدیکی این منزل مسکونی جمع شده بودند، انفجار دوم کپسول گاز روی داد که در پی آن 20 نفر دیگر مصدوم شده و روانه بیمارستان شدند.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز