تبلیغات

آخرین موضع باشگاه استقلال در قبال حاج صفی و انتقال شهباززاده

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منصوریان بعد از اتمام جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران درباره وضعیت سجاد شهباززاده و حضور این بازیکن در ترکیه گفت: رسیدگی به وضعیت شهباززاده را به توفیقی واگذار کردیم. قرار شد بدون اینکه شهباززاده و باشگاه لطمه بخورند، در این خصوص تصمیم گیری شود.

وی با بیان اینکه باید احترام این بازیکن را حفظ کرد، گفت: اگر بدانیم انتقال شهباززاده به ترکیه به سود وی است، مجبوریم یک مقدار از موضع خود کوتاه بیاییم.

سرمربی استقلال با اشاره به برگزاری اردوی این تیم در ارمنستان خاطرنشان کرد: کارهای برگزاری این اردو انجام شده است. اگر قرار شد شهباززاده در استقلال بماند که می‌ماند وگرنه اگر اصرار به رفتن به ترکیه دارد، از موضع خود پایین می آییم.

منصوریان در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال جریمه شهباززاده به خاطر مذاکره با تیم ترکیه‌ای، تصریح کرد: وقتی یک بازیکن به تعهداتش پایبند نباشد، باشگاه وظیفه اش را انجام می دهد وی باشگاه استقلال هم به تعهداتش در قبال این بازیکن عمل نکرده است. به هر حال شهباززاده هم حق زندگی دارد.

وی افزود: اگر شهباززاده برگردد او را جریمه نمی کنم ولی بهتر بود از قبل اعلام می‌کرد که قصد دارد به ترکیه برود.

منصوریان در خصوص اینکه در نهایت تکلیف شهباززاده و استقلال به کجا خواهد رسید، تاکید کرد: تا آخر امشب (یکشنبه شب) معلوم می شود این بازیکن در استقلال می‌ماند یا به تیم ترکیه‌ای می‌رود.

منصوریان همچنین در خصوص وضعیت احسان حاج صفی هم تاکید کرد: از جذب حاج صفی ناامید نمی‌شویم. لیست ما تا هفته پنجم برای این بازیکن باز است البته این حق را برای سپاهان هم قائلیم که در این رقابت با ما شرکت کند!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز